Recenze - OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Špičák

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27176657/2
Na Pankráci 1062/58
Praha 14000 CZ
www.orea.cz/spicak
376372111
recepce@spicak.oreahotels.cz

OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Špičák

Hotelový resort se nachází na horské louce vzdálené od hlavní komunikace 800 m. Hotel rodinného typu s překrásným výhledem na nejvyšší horu Šumavy, Velký JavorIdeální pro rodiny s dětmi (dětská herna, venkovní dětské hřiště, ohniště).

Resort OREA Hotel Špičák se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m n. m. v chráněné krajinné oblasti Šumava na hranici NP Šumava. "Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou ideálním místem pro relaxační pobyty, zimní i letní turistiku.

V těsné blízkosti resortu jsou lyžařské vleky, sjezdovky a upravené běžecké tratě. V blízkosti jsou největší lyžařské areály Špičák a Velký Javor. Hotel je na křižovatce turistických cest a cyklotras. V zimním období doporučujeme zimní pneu a sněhové řetězy!

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje (nekuřácké) o velikosti 20 m2, vybavené koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT a telefonem. Některé pokoje jsou s balkonem.

Lobby bar slouží k podávání snídaní formou švédských stolů, obědů a večeří a rovněž k příjemnému večernímu posezení. 

Načerpat novou energii lze i v hotelové sauně.

Součástí pobytu je neomezený vstup do wellness a fitness areálu v nedalekém OREA Wellness Hotelu Horizontvzdáleném cca 800 m.

Zde naleznete hotelový bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami o velikosti 11 x 6 m, whirpool, masážní vodní chodník (Kneippovy lázně), saunu a římské vonné lázně (16:00 - 21:00 hodin), relaxační místnost, solárium "Turbo", softbar a fitness.


„OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Špičák“ nemá zatím žádné recenze.