Recenze - OREA HOTELS s.r.o.- Hotel Excelsior

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27176657/3
Na Pankráci 1062/58
Praha 14000 CZ
www.hotelexcelsior.cz
354697111
info@hotelexcelsior.cz

OREA HOTELS s.r.o.- Hotel Excelsior

Hotel svými nevelkými prostory jistě osloví hosty útulností a domáckým prostředím, nejsou zde žádné rozlehlé haly, ale spíše příjemná zákoutí, jako například Lobby bar, který láká k příjemnému posezení hned při vstupu do hotelu v přízemí. Celý balneo provoz s procedurami pro hosty s lázeňským pobytem pak naleznete přímo v prvním poschodí a není nutno docházet do jiných budov. Tedy v domácí obuvi můžete pohodlně absolvovat své léčebné kúry či masáže a rozhodně u nás nezabloudíte ve spleti chodeb. OREA Hotel Excelsior má pro své klienty vlastní parkovací plochu pod uzavřením za budovou hotelu.

Zobrazit další obsah

Ubytování
OREA Hotel Excelsior nabízí ubytování ve 49 dvoulůžkových a 12 jednolůžkových pokojích, hotel disponuje třemi apartmá, která mohou využít náročnější hosté, či rodiny s dětmi. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné, k dispozici je telefon s přímou provolbou, televize s 20 satelitními programy a minibar s občerstvením. 

Součástí pokojů je samostatná prostorná moderní koupelna vybavená sprchovým koutem nebo vanou a WC. 

V klidném prostředí města Mariánské Lázně, v blízkosti lázeňské kolonády naleznete u nás komfortní ubytování a profesionální služby špičkové evropské úrovně.


„OREA HOTELS s.r.o.- Hotel Excelsior“ nemá zatím žádné recenze.