Recenze - OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Bohemia

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27176657
Na Pankráci 1062/58
Praha 14000 CZ
www.orea.cz/cz/orea-hotel-bohemia
354610111
recepce@bohemia.oreahotels.cz

Všechna zařízení provozovatele

OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Bohemia, Orea Spa Hotel Bohemia ****

OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Bohemia

Orea Spa Hotel Bohemia

Hotel se nachází zhruba 300m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Díky své poloze se stal již od svého vzniku jedním z nejvyhledávanějších hotelů v lázeňském centru Mariánských Lázní. Dnes svým hostům poskytuje komplexní nabídku léčebných a wellness pobytů s unikátním využitím místních přírodních léčivých zdrojů.

Historická budova Orea Spa Hotelu Bohemia nabízí svým hostům pravou lázeňskou atmosféru ve spojení s komfortním ubytováním. 

Hostům jsou k dispozici komfortní pokoje, komplexní relaxačně rehabilitační centrum s využitím přírodních léčivých pramenů, restaurace Knížecí Dvůr s českou a mezinárodní kuchyní, salónek a parkoviště. Při svých lázeňských procházkách v okolí Orea Spa Hotelu Bohemia můžete navštívit pravoslavný kostel sv. Vladimíra či Anglikánský kostel.

V Orea Spa Hotelu Bohemia se můžete ubytovat v 76 komfortních pokojích se 142 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, Wi-Fi připojením zdarma, telefonem, trezorem a minibarem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Hostům je po celou dobu pobytu k dispozici župan.

Hotelovým hostům je k dispozici zrekonstruované relaxačně rehabilitační centrum s využitím přírodních léčivých zdrojů se širokou škálou procedur.

Chemické složení pramenů umožňuje léčbu širokého spektra onemocnění. Nabízíme klasické i aroma masáže, perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, inhalace, parafín, elektroléčbu, plynové obálky, injekce a mnoho dalších léčebných procedur.

Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness či léčebných procedur a zarelaxovat si můžete v sauně či soláriu.


„OREA HOTELS s.r.o. - Hotel Bohemia“ nemá zatím žádné recenze.