Recenze - OREA HOTELS s.r.o. 2 - Hotel Sklář

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 27176657/1
Na Pankráci 1062/58
Praha 14000 CZ
www.sklar.cz
481560111
hotel@sklar.oreahotels.cz

OREA HOTELS s.r.o. 2 - Hotel Sklář

Hotelový resort OREA Vital Hotel Sklář**** Harrachov

Vítejte v hotelu, který splní Vaše sny o skvělé dovolené. U nás zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na výtečném jídle a pití, necháte se hýčkat v Relax & Care centru a uděláte něco pro své zdraví při některé ze široké nabídky sportovních aktivit.

Hotelový resort OREA Vital Hotel Sklář Harrachov se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Exclusivní ubytování
Ve všech 169 pokojích se snoubí funkční komfort s elegantním designem světlých interiérů, vyvedených v teplých barvách. K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, rodinné pokoje, Executive Suite a President Suite.

Pokoje jsou vybyveny WC a sprchou, fénem, satelitním LCD televizorem, bezplatným přístupem na internet prostřednictvím Wi-Fi a balkonem.

Hotelová restaurace
V hotelové restauraci podáváme každý den snídaně formou buffetu s Vital koutkem. Každou neděli pro Vás pořádámeSekt Breakfast s dalšími specialitami pravé francouzské snídaně.

K dispozici jsou Vám také večeře formou bohatého buffetu s velkým salátovým barem a širokou nabídkou předkrmů, výběrem z 5-ti hlavních chodů a bohatého dezertového buffetu, které pro Vás každý den připravuje náš šéfkuchař David Micka se svým týmem.


„OREA HOTELS s.r.o. 2 - Hotel Sklář“ nemá zatím žádné recenze.