Recenze - One Dream s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 02197278
Pečárková 177/8
Praha 10400 CZ
www.hotelstmichael.cz
777311365
hotel.stmichael@yandex.ru

One Dream s.r.o.

Hotel St. Michael

Hotel St.Michael se nachází v jedné z nejhezčích a nejklidnějších lokalit Karlových Varů - Březová. Tento hotel leží vmalebném údolí lázeňských lesů, které jsou známé nejkrásnějšími stezkami pro pěší a cykloturistiku. Od lázeňského centra ("k hotelu Pupp") je vzdálen 3,4 km - 2 zastávky autobusem.

Hotel má blízko k tenisovým kurtům "Gejzírpark" a golfovému hřišti v Cihelnách. Čtvrthodinovou procházkou obcí Březová se dostanete k místní přehradě, odkud začíná řeka Teplá. A to všechno Vám nabízí ideální podmínky pro rekreaci a odpočinek.

Hotel má 24 pokojů, z nichž každý má vlastní sociální zařízení odpovídající standartu tříhvězdičkového hotelu. Pokoje jsou prostorné a slunné - velká část pokojů má pěkný výhled do okolí.

Hotel disponuje vlastním parkovištěm, kde je možnost parkování i pro autobusy. U hotelu je autobusová zastávka. Autobusem číslo 7 se dostanete nejen k promenádě (2 stanice), ale i do centra Karlových Varů - autobusové nádraží "Tržnice". Rychlejší dopravu Vám zajistí hotelové taxi. 

Restaurace / Bar

  • snídaně - formou studeného a teplého bufetu
  • možnost večeří - 3chodové menu

Naproti hotelu je letní zahrádka s možností grilování. Hotel nabízí zapůjčení kol a mapy stezek a cest karlovarského okolí.


„One Dream s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.