Recenze - Oáza Resort

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Oáza Resort

Hostely Praha s.r.o.
IČ 24142247
Slavětín – Kystra 17
Louny 44001 CZ
www.oazaresort.cz
774774343 774750751 777547587
info@oazaresort.cz

Oáza Resort

Pokud toužíte po zdravém a aktivním odpočinku v lůně české přírody, je Oáza Resort ideální volbou pro vás a vaši rodinu. Jestli se rozhodnete objevovat okolní kraj, nebo si užívat zábavy a oddychu v našem resortu, uděláte vždy dobrou volbu. Pěšky, nebo na kole můžete zakusit pokojné lesní stezky nebo otevřený prostor lučních cest.

Prostorné apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, jsou vybaveny moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi s nočními stolky, lampičkou a PC stolkem.

  • LED TV s USB možností připojení externích zdrojů.
  • Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.
  • Kuchyňka vybavena k přípravě vlastní stravy.
  • Indukční vařič, multifunkční trouba, chladnička a jídelní stůl.
  • Z apartmánů jsou výhledy jak na české středohoří, tak do okolní krajiny.

Ubytovaní hosté u nás dostanou kontinentální snídani.

K přípravě obědů či večeří mají hosté možnost si stravu připravit sami v apartmánech, které jsou vybaveny kuchyňkou, nebo si něco ugrilovat. Hosté mají celý den možnost použití grilu na plyn nebo dřevěné uhlí zdarma.

V případě potřeby, vám naši recepční rádi poradí, kde si objednat, případně kam si zajet na oběd či večeři do vybraných restaurací v okolí. Například www.lounskyzejdlik.cz, nebo si nechat dovézt třeba jen pizzu.
Také nabízíme drobný prodej nealkoholických nápojů, piva, vína a cukrovinek.

U nás si také konečně najdete čas strávit nerušené chvíle se svými blízkými a vychutnat si grilování na venkovní terase, opékání lahodných vuřtů u ohniště, povyprávět si u rybníčku nebo u sklenky dobrého vína ve vinném sklípku. A pro romantiky, kteří rádi hledí na noční oblohu, je připraven hvězdářský dalekohled..

Odpočinku je pro vás připraveno habaděj - čeká vás relaxace v bazénu se slanou vodou a protiproudem, whirlpool a další výhody na wellness služby.

Přímo v resortu můžete aktivně relaxovat třeba při oblíbené hře pétanque, badmintonu, stolním tenisu, ruských kuželkách, soft tenisu, kroketu, nohejbalu a volejbalu. 

Pokud se budete chtít blíže seznámit s krásami českého středohoří, pěšky či na kole, zapůjčíme vám nordic walking hole nebo jízdní kola (pro dospělé). Za nepříznivého počasí, které vám znemožní venkovní aktivity, si můžete v boji s nudou zahrát kulečník, šipky nebo si zapůjčit některou z velkého množství společenských, stolních a karetních her.


„Oáza Resort“ nemá zatím žádné recenze.