Recenze - NK-team CZ s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 24838616
Sázavská 323
Stříbrná Skalice 28167 CZ
www.strileni.com
722198635
info@nkteam.cz

NK-team CZ s.r.o.

Nabízíme unikátní zážitek, střelbu ostrými i slepými náboji. Výběr z více než 200 druhů zbraní. Zážitek lze konfigurovat i individuálně na přání klienta, pokud si nevyberete ze zde nabízených modulů. Zvláště u nabídky Filmové zbraně, je možné si nechat vyrobit zážitek dle oblíbeného filmu Vašeho či budoucího obdarovaného. Akční střelba jako adrenalinový zážitek. Střelba bez zbrojního průkazu. Příprava na zbrojní průkaz probíhá u nás, kvalitní školení provede přímo zkušební komisař.Jako jediní dodavatelé služby takového rozsahu v České Republice a Střední Evropě, Vám můžeme nabídnout mnoho variant, včetně výukových stáží vedených zkušenými instruktory a oblíbené Teambuildingy. Naši prioritou je spokojenost zákazníka, proto si klient vybírá lokalitu i termín střelby v našem rezervačním systému. K dispozici jsou pro Vás zkušení instruktoři. Zážitky nabízíme ve formě připravených tématických balíčků s již hotovým výběrem zbraní, nebo modulů A-F+ kde si klient zakoupí střelbu z určitého počtu zbraní a nábojů a výběr zbraní provede na místě nebo přímo v rezervačním formuláři. Na místě možnost dokoupení nábojů za zvýhodněnou cenu.

Rozšířili jsme působnost na další střelnice, nejste limitováni pouze jedním místem již střílíme na sedmi střelnicích a to na Moravě, ve Středních, Jižních, Východních a Západních Čechách. Na těchto střelnicích můžete střílet s jakoukoli zbraní bez omezení ráže. Na vybraných střelnicích je možná i střelba dávkou pro držitele zbrojního průkazu kategorie D a za splnění všech ostatních zákonných podmínek, včetně dodržení regulí provozního řádu příslušné střelnice.

V případě, že chcete dostávat od nás informace o slevách, zaregistrujte se v našem e-shopu nebo se "lajkněte" na Facebooku či Google+. Co udělat, aby Váš e-mailový klient neházel naše sdělení do složky Hromadná a vy jste nepropásli aktuální slevu. Návod - zde

Co sebou na střelnici.

Střílíme na venkovních střelnicích, je tedy třeba tomu přizpůsobit i oblečení. Nezbytné věci:

Sportovní oblečení a obuv
Vytištěný certifikát, nebo slevový voucher
Průkaz totožnosti (OP nebo zbrojníP)
Kdo může střílet:
Možnost střelby osobám starším 10 let
Není nutné být držitelem ZP


„NK-team CZ s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.