Recenze - Monika Fundová

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Krabičková dieta Praha
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

IČ 74460382
Táboritů 2224/6
Most 43401 CZ
www.stastne-telo.cz
727836226
info@stastne-telo.cz

Monika Fundová

Jak to s námi funguje?

Pět čerstvých plnohodnotných jídel zaveze každý den náš dopravce až k Vám domů. Jídla jsou energeticky vyvážená, s optimálním denním obsahem bílkovin, sacharidů a tuků.

Jíme 5 x denně

snídaně
svačina
oběd
svačina
večeře
Vše je čerstvé, nemražené. Obaly jsou vhodné do mikrovlnné trouby a recyklovatelné.
Vždy nejpozději v pátek vám zašleme na mail a zároveň umístíme na našich webových stránkách jídelníček na nadcházející týden, ať mate představu, na co se můžete těšit.
Pokud Vás trápí problém se stravováním a chcete se stravovat lépe či zhubnout, neváhejte se na nás obrátit. Volejte, mailujte, jsme tu pro Vás

Hlavní CÍLE naší práce

Profesionální přístup

Čerstvá plnohodnotná jídla dovezeme až k vám do domu 5 x týdně, vše nutričně vyvážené, vařené a připravované dle profesionálních receptur.

Příjemný pocit

Každý úbytek na váze je potřeba brát individuálně. Klienti, kteří se rozhodli zhubnout, dosahují v průměru váhového úbytku 5 – 8 kg měsíčně. Cítí se lépe nejen fyzicky, ale zejména po stránce psychické (dobrá nálada, pocit svěžesti, úsměv na tváři, …)

Peněženka nás miluje

Vaše peněženka nás má ráda … Víte o tom, že zaměstnaného člověka vyjde v průměru oběd na 120 Kč, snídaně a večeře, pokud je řešena doma, po 60 Kč denně? Celkem tedy 240 Kč. (nemluvě o spotřebě energie, času tráveném případným vařením a přípravou). Naše strava je pro Vás za obdobnou cenu a to bez jakékoliv námahy a ztráty času.

Péče a dlouhodobý vztah

Jsme tu pro vás. Nabízíme nejen bonusy za věrnost, ale také konzultace v oblasti výživy, stravovacích návyků a případných tréninkových programů, …

Důvěra se nedá opětovně získat, chováme se, abychom ji nikdy neztratili.


Zákazníci hodnotí „Monika Fundová“

10.2.2015 12:04
Recenze „Monika Fundová“ pro akci „krabičková dieta pro ženy i muže - hubnutí bez jo-jo efektu“: 31182
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
některá jídla mi úplně nesedla, ale jinak dobré. rozvoz pravidelný a vstřícnost při menším zádrhelu (jednou chyběl oběd :), ale náprava byla hned druhý den sjednána.) také byla.
1

Ukončené akce klienta

krabičková dieta pro ženy i muže - hubnutí bez jo-jo efektu
Krabičková dieta Praha