Recenze - Milan Florek - PANORAMA

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 35007737
Látečkovej 30
Nitra 94905 SK
www.panoramaresort.eu
903408246
midar@stonline.sk

Milan Florek - PANORAMA

Resort Panorama

Vychutnejte si dovolenou přímo na Štrbském plese. Hotelovo-apartmánový resort Panorama je ubytovací zařízení,nabízející kombinaci privátního a hotelového ubytování. Nachází se v centru Štrbského Plesa v těsné blízkosti centrálního parkoviště a železniční stanice. Tato dominanta Vysokých Tater se 40-letou tradicí poskytuje ubytování pro individuální, rodinou a i firemní klientelu.

Hotelovo-apartmánový resort Panorama vznikl rekonstrukcí a dostavbou původního hotelu PANORAMA, který svým architektonickým ztvárněním patřil od svého vzniku mezi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickou siluetu bylo vždy možné obdivovat už ze vzdálenosti několika kilometrů.

Jako privátní majitelé nabízíme nadstandardní ubytování v 2- lůžkových pokojích (s možností 1 přistýlky) anebo v rodinném apartmánu, vhodném pro 4 osoby s oddělenou ložnicí a terasou s nádherným výhledem na Nízké a Vysoké Tatry.

Všem našim hostům garantujeme ubytování od 6. poschodí a výše s nádherným výhledem. Všechny apartmány jsou zařízené ve vysokém standartu. Samozřejmostí je vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem (v rodinném apartmánu s vanou) internet , LCD TV se SAT příjmem, rádio s Cd přehrávačem, lednička, fén.

Naši hosté mají možnost využívat stravování a všechny další služby v nabídce hotelu. Stravování návštěvníků zabezpečuje restaurace hotelu Panorama. Hotelový lobby bar nabízí široký výběr teplých a studených nápojů a drobné občerstvení. Při pěkném počasí je možné občerstvit se i na terase před restaurací. Součástí komplexu je i vinotéka.

Nachází se tu dětský koutek a před hotelem dětské hřiště.

Přímo v objektu hotelového-apartmánového resortu Panorama se nachází prodejna Intersport a zároveň i půjčovna sportovních potřeb této renomované mezinárodní značky. V nabídce Intersport Rent najdete kvalitní pánské, dámské i dětská kola, součástí půjčovného je i cyklistická přilba. V zimním období nabízí Intersport Rent široký výběr lyží na sjezdové i běžecké lyžování.


„Milan Florek - PANORAMA“ nemá zatím žádné recenze.