Recenze - Michal Sütö

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Focení
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

IČ 73891932
www.fotomiky.eu
777737864
info@fotomiky.eu

Michal Sütö

Představení…

Rád bych se vám představil. Říkají mi Miky, narodil jsem se v roce 1984 a pocházím z Ostravy. Od roku 2002 jsem bydlel v Praze a posledních pár let žiji na vesnici kousek u krásného města Písek. Fotografováním, které je zároveň i mým koníčkem se věnuji od roku 2004, kdy jsem pracoval v castingové agentuře jako casting asistent a fotograf. V té době jsem zprovoznil i svou agenturu pro komparz, reklamu, modeling a erotiku. Později jsem dostal možnost stát se tváří internetové televize TYVi, kde jsem moderoval pořady pro (nejen ) gay komunitu a dělal reportáže z různých VIP večírků a podobně. Dost často jsem tyto akce i fotil a získal tak další zkušenosti a seznámil se s mnoha známými tvářemi jako například Daniel Holovský, Michal Michajlec, Hana Mašlíková, Agáta Hanychová, Martin Michal atd. 

Fotím rád…

Ateliér, který si pronajímám se nachází v Praze – Braník a je plně vybaven a vhodný tak na focení od portrétů, boudoir po umělecký akt. Dle domluvy fotím i v externích a interních lokalitách ( v okolí Písku, Čimelic, v Praze a občas i v Ostravě ). Jsem vybaven digitální zrcadlovkou Nikon D3100 s objektivem Nikon 18-55mm f 3,5-5,6 a objektivem s pevným ohniskem 50mm f1,8. Nejčastěji fotím portréty a umělecké akty. Menší zkušenosti mám i s focením reklamních akcí, diskoték, VIP večírků, a ty větší zkušenosti z erotického průmyslu. Absolvoval jsem základní fotokurz u Petra Nuce, fotokurz Portrét v ateliéru a Akt ve fotografii, který vedl profesionální fotograf a lektor Karel Pobříšlo. Jsem také držitelem certifikátu pro Foto make-up od UPGRADE make-up Czech Republic. Nadále se přiučuji různými video kurzy a odbornou literaturou.

Doufám tedy, že spolupráce se mnou bude nezapomenutelná, splní Vaše očekávání a rádi se budete vracet.


Zákazníci hodnotí „Michal Sütö“

18.8.2016 12:30
Petra
Recenze „Michal Sütö“ pro akci „focení v exteriéru v Praze nebo Písku“: 39406
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Fotograf byl příjemný a ochotný. Focení proběhlo naprosto v pořádku a fotky jsme obdrželi už za 2 dny poté. Takže super.
24.8.2016 11:02
Reakce poskytovatele slevy
Jsem rád, že jste byly spokojeni, děkuji.
1

Ukončené akce klienta

focení v exteriéru pro jednu až dvě osoby v Praze
Focení
focení v exteriéru v Praze nebo Písku
Focení Praha