Recenze - Mayla s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 24792764
Sokolovská 67/46
Praha 18600 CZ
www.fit4slim.cz
603267712
martina.vernerova@ceskapojistovna.cz

Mayla s.r.o.

Vítáme Vás! Jsme síť fitness klubů pro ženy pod názvem Fit4Slim, fitness ženám na míru. Kluby Fit4Slim: Praha Karlín, Most,Benešov

Určitě to dobře znáte, máte chuť něco udělat pro své tělo, ale v běžném fitness centru se jednoduše necítíte komfortně. Musíte se nejprve objednat, fitness je přeplněné, nikdo Vám s ničím neporadí nebo si za trenéra musíte zaplatit i 400,- Kč (nebo více) za jednu lekci a pohledy některých mužů Vás zneklidňují. Další návštěvu si raději rozmyslíte a dáte přednost něčemu pohodlnějšímu.

Tomu však může být konec! Dejte si předsevzetí a zkuste na sobě začít pracovat ve speciálním dámském fitness. Všem se věnujeme, poradíme s typem svičení a výživou s ohledem na Vaše cíle. Výsledek? Budete se cítit jako nikdy předtím! Cvičení ve Fit4Slim je pouze pro ženy! U nás nikdy nepřijdete na cvičení pozdě - nemusíte se objednávat, jednoduše přijdete a začnete cvičit. Instruktorka Vás provede první lekcí kruhového tréninku zdarma a bude se Vám věnovat i během dalších cvičení, pokud si nebudete jistá, zda cvičíte správně. Prostě se zeptáte instruktorky, která Vám vše ochotně vysvětlí.

Cvičení Vám pomůže zvýšit sebevědomí, zlepšit náladu, zbavit se například bolestí zad nebo zhubnout přirozenou cestou. Na vyzkoušení máme pro vás první TRÉNINK ZDARMA. Na první trénink zdarma se objednejte zde nebo volejte přímo do zvoleného klubu Fit4Slim. 

Najdete u nás nový koncept účinného cvičení, založený na kombinaci aerobního pohybu a posilování, zábavnou formou kruhového tréninku. Je určen všem ženám vez ohledu na věk a tělesnou kondici. V jednotlivých klubech Fit4Slim najdete doplňkové služby jako SlimBelly, TRX, vibrační plošinu...


„Mayla s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.