Recenze - Martin Háša

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 88697100
5. května 65/12
Milovice 28924 CZ
www.bighummer.cz
608500433
monsterhummer@seznam.cz

Martin Háša

O nás

Můžeš řídit již od 15LET !!!
Naše společnost Big Hummer Vám umožní svést se v tom nejunikátnějším autě na světě. Jenom Big Hummer jako jediní v ČR Vám přináší Hummer Monster truck. MONSTERTRUCK HUMMER! Naprosta pecka!!!! Americká legenda nyní na monstr kolech! Unikátní auto, které můžeš řídit právě TY!
30 minut neuvěřitelné, adrenalinové zábavy na největším tankodromu v ČR! Žádná překážka nebude dost veliká, po krátké instruktáži jednoduše sednete do řídící kabiny a budete zdolávat neuvěřitelné výzvy!!.
DSC00697
K dispozici pro Vás máme dva tyto unikátní Monster trucky a můžete je otestovat na naší off-road dráze a zjistit co tihle drobečci dokáží. Neváhejte a přijeďte si zkrotit Monster Track Hummer a zažít pořádný adrenalin.
U nás neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky. Stačí jen zarezervovat termín a zbytek je prostě už jen na vás jak se sním poperete!!!
Po celou dobu jízdy je Vám plně k dispozici zkušený instruktor, který bude sedět na místě spolujezdce vše důkladně vysvětlí a především se postará o Vaši bezpečnost.
Neváhejte splňte si sen a prožijte u nás pořádnou dávku adrenalinu.


„Martin Háša“ nemá zatím žádné recenze.