Recenze - Martin Dlouhý

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 12511595
Na baště sv. Ludmily 249/9
Praha 16000 CZ
www.cestovka01.webnode.cz
723652453
snip.CR@seznam.cz

Martin Dlouhý

Naše cestovka je nová, respektive „staronová“

Staronová ? … Ano, přesně před 40 lety v roce 1973 byla násilně ukončena činnost úspěšně se rozvíjející mladé, na svoji dobu velmi inovativní a pružné cestovky. Tato cestovka byla provozovaná třemi velmi energickými a flexibilními mladíky. Již po necelých dvou letech existence dosahovala cestovka svým kreativním přístupem a inovativními akcemi značné úspěšnosti a tak musela být likvidována. Dnes se tedy po 40 letech obnovuje činnost založením nové a věříme, že úspěšné a kreativní cestovky.

Předpokladem pro úspěšnou činnost nové cestovky je spojení jednoho z původních zakladatelů s mladými spolupracovníky. Propojením bohatých profesních a životních zkušeností s mládím a energií kreativních i interaktivních spolupracovníků vám tato cestovka bude moci nabídnou skutečně nevšední zážitky při vašich cestách za poznáním. Též si užijete relaxaci i aktivní odpočinek a mnoho dalších zážitků, a to vše za velmi přátelské ceny. Těchto velmi příznivých cen i při dodržení vysoké kvality a originality našich akcí dosáhneme díky možnostem vycházejícím z exkluzivity smluvních vztahů s našimi místními a zahraničními partnery. Pro vytváření cenově zajímavých nabídek využijeme i skvělého marketingu dle mezinárodního know-how, včetně maximálního omezení administrativy. Z uvedeného tedy logicky vyplývá kontakt s vámi většinou výhradně přes webové stránky a e-maily nebo i téměř naše nulové výdaje za reklamu, neboť nejlepší reklamou budete Vy – spokojení zákazníci. Naše akce budeme postupně vytvářet nejen pro různé věkové kategorie, rodiny s dětmi, studenty, seniory, ale také pro různé zájmové, oborové nebo i pro výrazně znevýhodněné skupiny obyvatel. Pro nezadané máme připravené zajímavé a netradiční seznamovací akce – viz druhy akcí. Jako naši vážení klienti získáte různé bonusy a prémie. Například u většiny našich akcí obdrží účastníci zajímavé originální dárky a děti většinou i občerstvení - nápoj či svačinku nebo ovoce apod., a to jako pozornost od našich smluvních partnerů v navštívené lokalitě/destinaci. Též jsme pro vás vytvořili speciální věrnostní program s mnoha originálními bonusy, např. i velmi výhodné klubové ceny – viz novinky.

Vzhledem k tomu, že se ztotožňujeme s principy ochrany životního prostředí, chceme k tomu přispět alespoň tím, že pokud to provozně-organizační zajištění našich akcí umožní, budeme dopravu řešit především využíváním již stávající funkční pravidelné veřejné dopravy, a to přednostně kvalitní a spolehlivou železniční dopravou, případně pravidelnými autobusovými a jinými linkami, které budou splňovat vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost. Navíc např. u vlakové přepravy můžeme s využitím různých akčních nabídek pro skupinovou přepravu uplatnit výhody umožňujících vám nabídnout snížené ceny pro děti, studenty, školy, seniory apod. Tak jako první CA v České republice vám můžeme u všech akcí vč. jednodenních nabídnout tyto zvýhodněné ceny.

Přestože máme pro vás připravené různé zajímavé akce a mnoho dalších ještě připravíme, tak uvítáme i vaše podněty a nápady neboť chceme být nejen kreativní a inovativní, ale též interaktivní cestovkou. Rádi bychom plnili také VAŠE SNY !!!


„Martin Dlouhý“ nemá zatím žádné recenze.