Recenze - Marcela Horáková

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 75774429
Škroupovo náměstí 1276/10
Praha 13000 CZ
www.hotelostry.cz
376397927
info@hotelostry.cz

Marcela Horáková

Hotel Ostrý (755 m) je umístěn v nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy – v malebném horském městečku Železná Ruda, v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava. Jeho poloha v centru Železné Rudy je výhodná, jak pro jarní, letní i podzimní období tím, že je umístěn přímo na hlavní turistické a cyklistické trase, tak i pro zimní období možností sjezdového i běžkařského lyžování v areálech nacházejících se v těsné blízkosti. Stává se tak ideálním výchozím bodem pro realizaci pestrých sportovních, turistických a relaxačních aktivit.

Věříme, že to všechno navíc s již řadu let nabízenými kvalitními službami, díky kterým si naši hosté mohou užít velmi příjemnou dovolenou v příjemném prostředí, bude pro Vás zážitkem díky kterému, se k nám budete rádi vracet.

Celý objekt nyní skýtá 27 pokojů s celkovou kapacitou 76 lůžek. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a chystá se zavedení internetu po celém hotelu. K dispozici je i apartmán pro 4 osoby, a pokoj s bezbariérovým přístupem.

Součástí hotelu je vyhlášená restaurace "U ZLATÉ KACHNIČKY“, která se vyznačuje výtečnou českou kuchyní doplněnou širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů včetně koktejlů a samozřejmě několika druhů výborně ošetřeného českého piva.


„Marcela Horáková“ nemá zatím žádné recenze.