Recenze - Lovci tuků

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Tábor pro děti

Petr Rada
IČ 03283411
Praha CZ
www.lovcituku.cz
info@lovcituku.cz

Lovci tuků

ÚSPĚŠNÝ PROJEKT LOVCITUKU®

Lovcituku® přinášejí zcela nový, jedinečný fitness projekt pro ženy, který vám pomůže zredukovat, zpevnit a zcela změnit přístup ke svému tělu. Naše profesionální fitness cvičení jsou zaměřená na Vaše přání skrze profikurzy. Každá začínáte na jiné startovní pozici, máte jiné cíle a potřeby. Proto jsme vymysleli odlišný styl fitness cvičení, ve kterém využíváme motivaci jako způsob k dosažení cíle.

  • Jako první přinášíme tento koncept fitness do České republiky.
  • Při dodržování našich pokynů garantujeme výsledky.
  • Spojujeme aerobní a posilovací cvičení s výživovým poradenstvím.
  • Fungujeme na bázi FITNESS bodywork®
  • Motivační kruhové tréninkyTRX®, BOSU® a mnohem více.
  • Cvičíte podle svého tempa, ale přitom s osobním přístupem našich specialistů.

V ČEM SPOČÍVÁ JEDINEČNOST NAŠEHO CVIČENÍ?

Jednoduše řečeno Vás naučíme, jak se chovat ke svému tělu, abyste se cítila dobře a měla se ráda. Nebudete jen cvičit, ale naučíme Vás, co a kdy jíst a jak se ke svému tělu chovat, což jsou aspekty, díky kterým změna akceleruje a konečný výsledek je výraznější a rychlejší.

FITNESS A KRÁSNÉ TĚLO

Víte, že chcete mít krásné tělo, ale nevíte, jak do toho? Nebo už jste to párkrát zkoušela, ale bez požadovaného a dlouhodobého výsledku? Přečtěte si, jak Vám pomůžeme my, a pojďte do toho s námi!

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Chcete vědět, v čem spočívá know-how našeho fitness? Proč jsou klientky našeho fitness programu tak spokojené? Proč je jídelníček na míru absolutní zbytečnost a vyhozené peníze? Více o fitness a životosprávě

EFEKTIVNÍ CVIČENÍ

Opravdu nejsme obyčejné fitko. My Vám pomůžeme s výběrem vhodného cvičení, budeme Vás povzbuzovat, budeme Vám pomáhat a na konci se s Vámi budeme radovat z výsledku. A jak se u nás cvičí?

GARANCE VÝSLEDKU

Při dodržování daných pravidel krásného těla Vám garantujeme zlepšení Vaší fyzické kondice, snížení tělesného tuku do zdravého pásma, nárůst svalové hmoty a zpevnění celého těla, zejména problémových partií.

 

 

„Lovci tuků“ nemá zatím žádné recenze.