Recenze - Letecká škola Roudnice nad Labem

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Pilotování letadla
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (4 hodnocení)

Tomáš Panocha
IČ 47777532
Žižkova 2497
Roudnice nad Labem CZ
www.lsro.cz
603429941
tomba66@seznam.cz

Všechna zařízení provozovatele

Tomáš Panocha, Letecká škola Roudnice nad Labem

Letecká škola Roudnice nad Labem

CO VÁM NABÍZÍME?

Pilotní výcvik

Výcvik není časově náročný. Vždy se snažíme vyjít vstříc časovým možnostem klienta. Létáme celoročně, pouze v závislosti na aktuálním počasí. viz Pilotní výcvik

Pronájem letadel

Pokud jste již vlastníkem pilotního průkazu, nabízíme také pronájem letadel pro Vaše výlety a soukromé nebo služební cesty.

Seznamovací lety

Seznamovací let je originálním dárkem pro Vás nebo pro Vaše blízké, přátele nebo kolegy nebo může být atraktivní doplňkovou aktivitou na Vašich firemních akcích a to po celé republice. Jenom pro ilustraci-let, při kterém se chcete seznámit s letadlem a přitom si z výšky prohlédnout Sněžku, zabere celý z Roudnice do Krkonoš a zpět do Roudnice cca 1,5 hodiny. Téměř celou dobu můžete pilotovat letadlo a přitom se cestou můžete pokochat pohledem na Říp, Bezděz, Ještěd a Černou horu!

Letecké snímkování
Letecké fotografie mají širokou škálu využití. Tímto způsobem lze zdokumentovat např. obce, části měst, infrastrukturu nebo přírodní objekty a z pořízeného materiálu následně po grafické úpravě vytisknout netradiční pohlednice s leteckými záběry. Letecké fotografie ocení zejména architekti, projektanti, realitní kanceláře a developerské firmy ale také lesníci, vodohospodáři, geodeti nebo novináři. Pro stavební firmy je určitě zajímavá možnost vytvoření fotografické dokumentace postupu výstavby v čase. Zarámovaná letecká fotografie např. Vašeho domu pověšená na zdi je působivý doplněk, kterýje mnohem originálnější než obvyklé a fádní fotoreprodukce obrazů slavných malířů.

Prodej letadel
Jsme prodejci UL letadla Skylane a nabízíme veškeré služby spojené s nákupem a provozem letadla, jako např. zalétnutí nového letadla, zalétnutí dodatečně nainstalovaných zařízení, typové přeškolení, poradenství, servis atd. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky, viz kontakty.


Zákazníci hodnotí „Letecká škola Roudnice nad Labem“

4.10.2016 17:10
Recenze „Letecká škola Roudnice nad Labem“ pro akci „více než vyhlídkový let - pilotem letadla na zkoušku“: 38118
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
S vyhídkovým letem s možností vyzkoušet si řízení s leteckým instruktorem jsem byl velice spokojen. Jde o mimořádný zážitek na celý život, pokud člověk není letcem. Vše, co bylo nabízeno, bylo splněno.
13.7.2016 23:26
Denisa
Recenze „Letecká škola Roudnice nad Labem“ pro akci „více než vyhlídkový let - pilotem letadla na zkoušku“: 38118
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Škoda, že nejde dát víc hvězdiček!!! Skvělá domluva, naprostá vstřícnost a nesmírná ochota. Manžel byl nadšený a doufá, že bude mít narozeniny častěji :D
1

Ukončené akce klienta

více než vyhlídkový let - pilotem letadla na zkoušku
Pilotování letadla
pilotem na zkoušku - letadlo Skylane nebo Eurostar
Pilotování letadla
pilotem na zkoušku - letadlo Skylane nebo Eurostar
Pilotování letadla