Recenze - LÁZNĚ JUPITER a.s.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Lázně Jupiter Praha
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

IČ 28929781
Na Kodymce 1524/16
Praha 16000 CZ
www.laznejupiter.cz/
605 075 726
s2@email.cz

LÁZNĚ JUPITER a.s.

Lázně Jupiter a.s. - Nekonečný svět relaxace a pohody

V roce 2000 po dlouhodobé zkušenosti v oblasti lázeňství a zdraví, byla založena společnost s ručením omezeným. Firma se později transformovala na akciovou společnost Lázně Jupiter, které jsou zaměřeny na řešení zdravotních problémů, snížení váhy a posílení celkové fyzické i psychické kondice v jakémkoli věku. Lázně jsou uceleným čtyřpatrovým komplexem (jediným v České republice), který skýtá nejmodernější technologie neinvazivních metod k ozdravení každého klienta.

Za lázněmi do hlavního města? Vyzkoušejte lázně Jupiter

Lázeňské procedury si můžete dopřát i v Praze, konkrétně v pražských Lázních Jupiter. Nemusíte tedy jezdit nikam daleko, pokud bydlíte v hlavním městě nebo jeho přilehlých částech. Relaxace těla i mysli je nesmírně důležitá. Využijte balíčky a procedury pro zdraví a krásu. Programy jsou speciálně sestavené profesionály a budete díky nim moci na chvíli zahodit starosti a stres všedních dní.

Lázně Jupiter jsou zaměřeny na posílení psychické a fyzické kondice, hubnutí, krásu a řešení různých zdravotních potíží v každém věku. Nabízejí jak výhodné lázeňské balíčky, tak i samostatné procedury. Můžete bojovat s nedostatky postavy a pleti, nebo zlepšit své zdravotní potíže. Součástí těchto lázní je i vodní svět s bazény, vířivkami a parními lázněmi. K nejoblíbenějším procedurám patří neinvazivní liposukce, lymfatické masáže a masáže hammam. Dopřát si můžete nechirurgický lifting, kosmetické služby a mnoho dalšího. V těchto pražských lázních vám pomohou bojovat s celulitidou, bolavými zády a klouby, zlepšit postavu, a navrátit krásu pleti. Přijeďte si zde odpočinout načerpat novou energii, vyřešit některé zdravotní problémy a cítit se lépe.

Moderní lymfatické masáže vám pomohou, pokud trpíte stagnací lymfy, zadržováním vody v těle a únavou. Nejsou určeny pouze pro ženy, využít je mohou také muži. Jde o častý problém lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Lymfatická masáž posílí oběhový systém jako celek, zajistí detoxikaci, zlepší se váš celkový vzhled i fyzická kondice. Podpořit proudění lymfy je prevencí mnoha zdravotních potíží. Oblíbenou procedurou pro krásu je bezbolestná neinvazivní liposukce. Při ní není třeba chirurgický zásah. Díky metodám jako ultrazvuková liposukce nebo kryolipolýza se můžete vyhnout operacím a lékům, zhubnete zdravě a bez obávaného „ jojo efektu“.

Pokud chcete zažít trochu exotiky, objednejte se na tradiční tureckou masáž hammam v Lázních Jupiter. Procedura prověřená staletími slibuje uvolnění, relaxaci, omlazení a pomoc s mnoha zdravotními problémy. Typická je pro ni masáž pomocí „očistné pěny“.

V Lázních Jupiter můžete načerpat novou energii, vylepšit svůj vzhled a celkově se cítit zdravější. Je jen na vás, jaké balíčky a procedury zvolíte.


Zákazníci hodnotí „LÁZNĚ JUPITER a.s.“

1.9.2016 12:32
Jiřina
Recenze „LÁZNĚ JUPITER a.s.“ pro akci „balíček procedur na bolavá záda v délce 90 min. v lázních Jupiter“: 38802
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
přístrojová lymfat. masáž s rukávi a s relaxační brýle - doporučuji
1

Ukončené akce klienta

balíček procedur na bolavá záda v délce 90 min. v lázních Jupiter
Lázně Jupiter Praha
ošetření bolesti zad a kloubů metodou přístrojové fyzioterapie
Fyzioterapie
relaxujte v Lázních Jupiter v Praze a Brně