Recenze - KORAS Reality s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 26813963
Soukenická 877/9
Ostrava 70200 CZ
www.excelsior-hotel.cz/cs/
773303973
petr.somaso@gmail.com

Všechna zařízení provozovatele

KORAS Reality s.r.o., Horský Hotel Excelsior

KORAS Reality s.r.o.

Horský hotel Excelsior

Pokud hledáte romantiku, relaxaci a kvalitní služby, měli byste rozhodně zbystřit. V nabídce je nyní skvělý pobyt v překrásném prostředí Moravskoslezských Beskyd, a to v příjemném Horském hotelu Excelsior.

Překrásné okolí zaujme především lesy, čistým horským vzduchem a cyklostezkami. Pro milovníky pěších túr a procházek začínají nedaleko od hotelu turistické trasy na Kamenitý a Slavíč.

Hotel má k dispozici útulné pokoje, ve kterých se budete cítit jako doma a každou noc načerpáte novou energii do dalších dnů. Hotelové pokoje Horského hotelu Excelsior jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a připojením k internetu.

V rámci pobytu máte zdarma vstup do hotelového wellness, kde je vám k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén, sauna a vířivka. Jistě oceníte i báječnou pivní nebo vinnou lázeň, kterou máte v balíčku. Navíc k lázni dostanete i odpovídající nápoj - tedy víno nebo pivo.

Horský hotel disponuje stylovou restaurací, kde si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a večeře formou menu. Restaurace hotelu Excelsior se skládá z hlavního sálu s tanečním parketem a z banketky.


„KORAS Reality s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.