Recenze - Jiří Langer

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 16505255
Byškovická 498/4
Praha 18200 CZ
www.penzionkatusa.cz
777223094
penzion.katusa@seznam.cz

Jiří Langer

Penzion Kaťuša leží v obci Ramzová. Jde o horskou vesničku ležící v Ramzovském sedle v pohoří Jeseníky (Olomoucký kraj, okres Jeseník) a je součástí nedaleké obce Ostružná. Ramzovské sedlo je přirozenou hranicí mezi Rychlebskými horami a Hrubým Jeseníkem. Díky své poloze v nadmořské výšce 760 m n. m. a skvělým sněhovým podmínkám v Jeseníkách je Ramzová hojně vyhledávaná milovníky zimních sportů.

Z obce můžete vycházet k různým turistickým cílům. Ramzová je také ideálním výchozím bodem k cykloturistickým výletům. Milovníci adrenalinu nepřijdou ani v létě zkrátka. Nejbližší okolí obce nabízí projížďku horskými minikárami a také horskou bobovou dráhu. Ať už v létě nebo v zimě, v Ramzové v Jeseníkách si jistě vybere každý z široké nabídky sportovních nebo relaxačních aktivit. Pokud tedy hledáte levné ubytování s restaurací v Jeseníkách, jste u nás na správné adrese! Věříme, že jako většina našich hostů, se k nám budete rádi každý rok znovu vracet.

Penzion Kaťuša, Ramzová

Penzion Kaťuša na Ramzové v Jeseníkách má kapacitu 26 lůžek s možností přistýlek. Nachází se zde 5 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový, 2 čtyřlůžkové pokoje a 1 pětilůžkové studio (dva průchozí pokoje). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a barevný TV se satelitem. Penzion disponuje WI-FI připojením.

Dále v penzionu naleznete bar s občerstvením, společenskou místnost a také saunu (za poplatek).

Restaurace (20 m od penzionu) nabízí jak českou tak zahraniční kuchyni s místními specialitami, jako jsou např. Pradědovi ponožky a vyhlášený Jesenický kotlík.


„Jiří Langer“ nemá zatím žádné recenze.