Recenze - Jazykové kurzy Vista

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Jazykové kurzy

Bc. Martina Vyhlídová
IČ 03294684
Náměstí Dr. Václava Holého 16
Praha 8 CZ
www.jsvista.org
723494906
jazykova.skola.vista@gmail.com

Jazykové kurzy Vista

O nás
Jsme malá jazyková škola, která si zakládá na osobním a příjemném přístupu. Naše jazykové kurzy jsou ušité na míru našim klientům, čímž dosáhneme nejen Vaší naprosté spokojenosti, ale zároveň se jedná o nejefektivnější způsob výuky. Chceme se odlišit od velkých jazykovek tím, že u nás si nebudete připadat jako ovce ve stádu. Pro nás jste všichni jedineční a takové jsou i naše kurzy.

V tuto chvíli si u nás můžete objednat kurzy angličtiny, češtiny, čínštiny, francouzštiny, němčiny a španělštiny. V blízké době chystáme i výuku italštiny, ruštiny a dalších jazyků. Pokud byste měli zájem o jazyk, který v tuto chvíli není v naší nabídce, kontaktujte nás a my pro Vás kurz připravíme. Nabízíme kurzy individuální i skupinové, firemní či pro veřejnost, obecné i specializované.

Tým našich lektorů je profesionální, mladý a energický. Na našich hodinách se rozhodně nebudete nudit. Zároveň náš tým chodí na pravidelná školení o nejnovějších trendech a metodikách při výuce cizích jazyků.

Zaujali jsme Vás? Chtěli byste jazykový kurz, který konečně bude takový, jaký ho chcete mít? Tak nás kontaktujte a my Vám vytvoříme nabídku ušitou na míru. Navíc Vám poskytneme úvodní lekci, která je ZDARMA a NEZÁVAZNÁ, nemusíte se tedy bát, že si koupíte zajíce v pytli.


„Jazykové kurzy Vista“ nemá zatím žádné recenze.