Recenze - Jaroslava Dolanská

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 6388116/1
Údolí 10
Nové Hrady 37401 CZ
www.penzion-laznicky.cz
608565692
rezervace@penzion-laznicky.cz

Jaroslava Dolanská


Využijte naše služby k ubytování v Novohradských horách, uprostřed Tereziina údolí u města Nové Hrady v jižních Čechách.

Penzion Tereziiny Lázničky – jediný penzion uprostřed anglického parku v České republice, v bývalém letním sídle hraběte Buquoye.

Hledáte při Vaší dovolené či víkendu soukromí a klid? Nejlepší místo na dovolenou a odpočinek po náročné práci. Očista a relax pro Vaše tělo i duši.

Penzion uprostřed panenské přírody

Náš pension leží na česko-rakouských hranicích cca 2 km od Nových Hradů v příjemném prostředí někdejšího šlechtického sídla rodu Buquoyů, uprostřed anglického parku, v Novohradských horách. Toto místo nabízí klid a soukromí při Vašem pobytu. Objevte malebná zákoutí a nevšední krásu. Jen kousek od penzionu je přírodní Kneipovací místo. Novohradsko právem patří mezi vůbec nejkrásnější místa České republiky a Vy byste si jeho návštěvu rozhodně neměli nechat ujít. Žádný městský ruch a světla – večer můžete pozorovat hvězdnou oblohu.

Ticho a klid anglického parku, penzion leží na konci cesty
3 km od centra městečka Nové Hrady
V restauraci zdarma Wi-FI připojení - 4Mbit/s
Snídaně formou "švédského stolu"
Zdarma parkování
Transfer od vlaku/k vlaku, autobusu zdarma
Check-in/Check-out = 16.00/10.00
Vlastní restaurace je otevřena od 10.00 hodin.
Ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou

Už máte dost všech nákupních center, akcí a výhodných nákupů, meetingů? Přijeďte k nám, do opuštěného koutu v jižních Čechách, vypněte mobil, u nás je stejně špatný signál. Vyrazte do kopců, vyzkoušejte si, jestli dokážete přežít mimo civilizaci aspoň 1 den. Nechte se rozmazlovat naším ochotným a milým personálem, nechte na sebe působit blahodárné ticho okolní přírody. Můžete vyrazit na kolo, běžky, nebo jen na túru, a kochat se krásnou krajinou a poslouchat ticho. Cyklotrasy a turistické trasy vedou okolo penzionu.

 


Nově zrekonstruovaný celý penzion, nové koupelny, nově vybavené pokoje.
Dětské židličky v restauraci
Dětské postýlky
Kvalitní matrace od firmy PURTEX a lůžkoviny
Dva různé polštáře pro Vaše větší pohodlí
LED TV
Přátelský přístup k Vašim domácím mazlíčkům
Pro naše stálé hosty sleva 10%


„Jaroslava Dolanská“ nemá zatím žádné recenze.