Recenze - Jaromír Středa

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 87998831
Přátelství 515
Jičín 50601 CZ
www.hotel-posta.cz
732568882
jaromir1210@seznam.cz

Jaromír Středa

O hotelu
Hotel Pošta*** je dominantou náměstí malebného krkonošského městyse Černý Důl, který dává klidné částí Krkonoš domácí atmosféru, to vše navíc v těsném sousedství Krkonošského národního parku též KRNAP. Umístění hotelu a jeho zázemí tak tvoří atraktivní místo pro prožití aktivní dovolené v atraktivní části hor.

Hotel Pošta je velikostí a komfortem svých pokojů předurčen hostům preferujícím klidné zázemí malého hotelu v budově s osobitou historií.

V zimě ocení návštěvníci především blízkost propojených lyžařských areálů. Skiareál Černý Důl leží v dochozí vzdálenosti cca 250m od hotelu. Skiresort Černá hora je vzdálen 4km, díky propojení obou areálů je dostupný na lyžích, část trasy je zajištěna speciálními rolbami.

V jarních, letních, ale i podzimních měsících skýtá okolí hotelu mnoho krásných turistických tras pro sportovní vyžití.

Hotel je nekuřácký s Wi-Fi připojením zdarma. Možnost bezplatného parkování před budovou. Součástí objektu je i garáž pro úschovu motorek, kolárna pro cyklisty a lyžárna k uskladnění lyžařského vybavení. Děti mají k dispozici vlastní koutek s hračkami, posezením a TV.

Stravování zajišťuje hotelová restaurace.

Hosté mohou též využívat zázemí našeho partnerského hotelu Aurum. V balneo centru je jim volně k dispozici – bazén a vířivka, dále posilovna, tělocvična a stolní tenis. Za poplatek mohou využít saunu, masáže či prostory venkovního multifunkčního hřiště.


„Jaromír Středa“ nemá zatím žádné recenze.