Recenze - Ing. Renáta Herzmanová

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Modrá stodola
Celkové hodnocení akcí: 2.4
20% doporučuje (5 hodnocení)

IČ 44880626
Ke kladivům 1087/10
Praha 16500 CZ
www.modrastodola.cz
220406444
sales@modrastodola.cz

Ing. Renáta Herzmanová

Relax – park MODRÁ STODOLA

Designový, moderně řešený 4 *hotel příměstského typu nabízející veškerý komfort i pro nejnáročnější klientelu. Hotel relax park - MODRÁ STODOLA je součástí komplexu zaměřeného na relaxaci, zábavu, gastronomii a volnočasové aktivity.

Hotel nabízí 25 pokojů a 2 apartmány. V každém nekuřáckém pokoji je spojena elegance s komfortem, každý je ve svém pojetí zcela originální – vybavený designovým značkovým italským nábytkem, LCD televizorem, pokojovým tresorem, telefonem s přímou provolbou.

Vysoký standard použité značkové sanity zaručuje kvalitní užitné vlastnosti, samozřejmostí je kosmetické vybavení včetně vysoušečů na vlasy, froté program. Všechny pokoje disponují vanou.

Restaurace s bowlingovou hernou

Stavba byla oceněna jako jedna z 10 nejlepších staveb z posledního desetiletí. 
- příjemný prostor ve dvou patrech bývalé kamenné stodoly. Království moderní gastronomie!

Základem skvělé kuchyně jsou kvalitní suroviny, jejich jednoduché kombinace a poctivé kuchařské postupy. Zelenina od farmáře z Nymburska, hovězí maso od vybraných dodavatelů z podhůří Šumavy, ze Šumperska kachny od soukromého chovatele a můžeme pokračovat ....

Na talíři Vám servírujeme výhradně maso býčků, kterým se „dobře žije" na našem venkově v Pošumaví nebo na Šumpersku. Pobíhají venku, nejsou dokrmována, na porážce se minimálně stresují. Díky naší vlastní zrárně masa Vám můžeme nabídnout steaky z dokonale vyzrálého hovězího masa mastného plemene ABERDEEN ANGUS. Okusíte maso i z méně známých partií býčků. Upravujeme ho na mnoho způsobů a tím zpracujeme celý kus. Všechny steaky jsou ručně opracované, k dochucení používáme jen kvalitní sůl a směs různých druhů pepře nebo čerstvých bylinek. Vyzrálé maso a naše domácí výrobky nabízíme k prodeji na Váš stůl domů. Více informací získáte u obsluhy restaurace nebo na našich webových stránkách.

Dobrou chuť Vám přeje kolektiv MODRÉ STODOLY

Opravdu skvělí jsme ve steakovém mase z mladých býčků ABERDEEN ANGUS. Osobně kontrolujeme jakým způsobem jsou zvířata chována a jak jsou porážena. Maso si následně sami bouráme na jednotlivé partie a poté ho necháváme odležet a vyzrát za optimální teploty, vlhkosti a proudění vzduchu suchou cestou nebo ve vakuu. Vše máte pod kontrolou i Vy. Za oknem v baru restaurace můžete sledovat, jak maso pro Váš báječný steak, tatarský biftek, hamburger, pečená hovězí žebra nebo i skvělou polední „hotovku" zraje, postupně mění barvu a hlavně strukturu vláken. 


Zákazníci hodnotí „Ing. Renáta Herzmanová“

10.4.2015 21:14
Recenze „Ing. Renáta Herzmanová“ pro akci „pobyt na 3 dny v luxusním 4* Hotelu Modrá Stodola Praha“: 31214
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
V hotelu bylo dost rušno díky semináři od O2 do 4 hodin. Recepce je od 22 hodin ne obsazená takže si každý dělá co chce. Akci nedoporučuji.
19.2.2015 15:13
Recenze „Ing. Renáta Herzmanová“ pro akci „bowling pro až 6 hráčů v Relax parku Modrá stodola“: 31214
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Prostředí opravdu pěkné. Třeba na večeři či na skleničku. Ale bowling jako takový nic moc. Všechny bowlingové koule úplně zničené, oprýskané a velmi malé otvory na prsty pro uchycení. Až koule ,,16´´ měla otvory dostačující. Ale to už je pro většinu dost těžká koule.
15.2.2015 11:02
Recenze „Ing. Renáta Herzmanová“ pro akci „bowling pro až 6 hráčů v Relax parku Modrá stodola“: 31214
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Prostředí je opravdu hezké, obsluha průměrná a bowling také průměrný. Dráha na bowling byla sama o sobě kvalitní ale software který obsluhoval stavění kuželek a určování pořadí hráčů byl HROZNÝ. Několikrát za hru se nám stalo, že ačkoliv bylo shozeno třeba 9 kuželek, tak se pokus zresetoval a muselo se házet znova (nebylo to způsobeno přešlapem ani ničím jiným.) Doporučil bych to klidně rodinám s dětmi ale dospělím, kteří si chtějí opravdu zahrát nikoliv.
12.2.2015 10:14
Recenze „Ing. Renáta Herzmanová“ pro akci „bowling pro až 6 hráčů v Relax parku Modrá stodola“: 31214
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
křivá dráha,neustálé problémy se stavěním kuželek
27.1.2015 16:59
Recenze „Ing. Renáta Herzmanová“ pro akci „bowling pro až 6 hráčů v Relax parku Modrá stodola Praha 6“: 31214
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Krásné prostředí, příjemný personál, dobré jídlo
1

Ukončené akce klienta

bowling pro až 6 hráčů v Relax parku Modrá stodola
Modrá stodola
pobyt na 3 dny v luxusním 4* Hotelu Modrá Stodola Praha
Ubytování Praha
pobyt na 3 dny v luxusním 4* Hotelu Modrá Stodola Praha
Ubytování Praha