Recenze - Ing. Miloš Hrotek

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 4487366/2
Nad lesíkem 2353/24
Praha 16000 CZ
www.hotelorsino.cz
381001700
rezervace2@orsino.cz

Ing. Miloš Hrotek

O hotelu Orsino

Nově vybudovaný Hotel ORSINO**** se nachází na samém okraji Lipenské přehrady v obci Horní Planá. Hotelový areál Vám nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb po celý rok. Primárním základem servisu je moderní ubytování, wellness centrum s vnitřním bazénem, zázemí pro firemní akce, skvělý gastronomický zážitek v místní restauraci umocněný okolní bezchybnou krajinou, jakož i nesčetné možnosti sportovního vyžití, ať již v létě, nebo v zimě.
Nabízíme Vám ubytování ve třiceti luxusních, prostorných a vkusně zařízených pokojích, vč. jednoho bezbariérového, které Vám mohou být výborným zázemím pro Vaši letní či zimní dovolenou, či příjemným místem k relaxaci při prodlouženém víkendu. Okolní přírodní krásy a majestátná horská scenérie Vás doslova okouzlí.
Kromě krásné nedotčené přírody se v okolí nachází velké množství turistických tras i cyklostezek, v zimě je pak hotel výborným výchozím bodem pro lyžování: na české straně hranice můžete navštívit skiareál Kramolín, na rakouské straně moderní lyžařský areál Hochficht, kde si přijdou na své návštěvníci všech věkových kategorií.
Ten se nachází pouze půl hodiny jízdy od hotelu a jeho poloha tak hostům umožňuje užít si kvalitní rakouské lyžování při ubytování za české ceny. Pokud nejste příznivci lyžování, můžete se skvěle pobavit při bruslení na zamrzlém Lipně.
V hotelovém areálu je našim hostům k dispozici tenisový kurt a pro malé návštěvníky venkovní dětské hřiště, kde Vaše děti mohou vyzkoušet celou řadu různých prolízaček a zažít spoustu zábavy v bezpečí hotelového areálu.
Po náročném dni v přírodě či horách můžete využít našeho relaxačního centra. Zde Vám jsou k dispozici indoor vyhřívaný bazén, relaxační zóna s polohovatelnými lehátky a finská sauna až pro 4 osoby, whirlpool a samozřejmě i masáže, vše zasazené do moderního interiéru.
Dále je našim hostům k dispozici vlastní půjčovna loděk a cyklistického vybavení.


„Ing. Miloš Hrotek“ nemá zatím žádné recenze.