Recenze - Infogold s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 25582348
Hudcova 367/78
Brno 61200 CZ
www.skiareal-avalanche.cz
725309003
havlatova@infogold.cz

Infogold s.r.o.

Hotelový komplex Avalanche

Hotelový, kongresový, sportovní a turistický areál se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům. 

V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů.

Hotelový, kongresový, sportovní a turistický areál Avalanche nabízí komfortní ubytování v budovách hotelu***, ve třech samostatných penzionech****, a nově i v sedmi bungalovech a 7 apartmánech. Přízemní části budov jsou řešeny bezbariérově. Každý pokoj v budově hotelech a penzionech mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, TV. „Infogold s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.