Recenze - Hotelonline a.s.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 28957342/1
Vinohradská 2165/48
Praha 12000 CZ
www.hotelklik.cz/cz/hotel/14/HotelKarolina ***
734681570
karolina@hotelklik-old.cz

Hotelonline a.s.

Hotel Karolína ***

Hotel se nachází v nejznámějším horském rekreačním středisku Harrachov, v místní části Nový Svět ve vzdálenosti 500 metrů od centra a sjezdovek. Není proto divu, že svým hostům nabízí ideální odpočinkový pobyt na horách.

Hotel disponuje komfortními pokoji s vlastním sociálním zázemím a nabízí tak pohodlné ubytování během horské turistiky či romantického pobytu. Stravování si můžete dopřát ve stylové hotelové restauraci s historickou atmosférou, odpočinek vám umožní hotelové relaxační centrum.

Hotel Karolína svým hostům nabízí příjemné ubytování ve standardně vybavených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a rodinných pokojích s koupelnu se sprchou a WC.

Wellness centrum

Hotelové relaxační centrum nabízí odpočinek v bazénu, sauně či ve vířivce anebo formou úžasných wellness procedur.Vyzkoušejte například anticelulitidový skořicový zábal, který prospěje vaší pokožce a díky skořicovému aroma vás dovede k pozitivní náladě. 

V relax centru Hotelu Karolína si můžete dopřát skvělou masáž zad, šíje i nohou, která uleví vašemu tělu i mysli. Po masážním relaxu si dopřejte míchaný koktejl na zastřešené letní terase, odkud dohlédnete až na Čertovu horu.

Hotelová restaurace

Zveme Vás k návštěvě naší stylové restaurace s dobovými obrazy a historickými doplňky. Nabídneme Vám jednoduchou a kvalitní, typicky českou gastronomii.

Pivnice Formanka

Jste vyznavači dobrého piva a dobrůtek k pivu? Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě naší staročeské pivnice Formanka s jedinečnou atmosférou a výborným českým pivem.


„Hotelonline a.s.“ nemá zatím žádné recenze.