Recenze - Hotelia s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky

IČ 28449606
Vinohradská 343/6
Praha 12000 CZ
www.hotel-bohemians.cz
776082222
hotel-bohemians@hotel-bohemians.cz

Všechna zařízení provozovatele

Hotelia s.r.o., Hotel Bohemians

Hotelia s.r.o.

Hotel Bohemians***

Hotel je umístěn v blízkosti historického centra. Okolí poskytuje mnoho sportovních a relaxačních možností: plavecký stadion Podolí vzdálen jen 500 metrů, hotel sousedí i s několika pražskými cyklostezkami. Nádherné historické památky a nekončící vyžití pro všechny!

Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním vám hotel poskytneideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s historickým centrem Prahy. Po dobu pobytu budete ubytováni v pokoji s výhledem na řeku (pokud již budou pokoje s výhledem na řeku vyprodané, dostanete k dispozici pokoje s výhledem na druhou stranu hotelu).

Pokoj je vybaven stylovým nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizorem s příjmem satelitních programů. Děti do 6 let mají ubytování zdarma. V celém hotelu se bezplatně můžete připojit k Wi-Fi internetovému připojení. Součástí pobytu jsou i snídaně formou bufetu, které se podávají od 7.30 do 10.00. V okolí hotelu se i několikrestaurací, kde si můžete vychutnat oběd či večeři.


„Hotelia s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.