Recenze - Hotel Zátiší

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Zátiší
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (4 hodnocení)

PEMAKRA s.r.o.
IČ 02369826
Zátiší 47
Františkovy Lázně 35002 CZ
www.hotel-zatisi-frantiskovy-lazne.cz
727 834 603
hotel-zatisi@seznam.cz

Hotel Zátiší

Hotel je situován na okraji lázeňského lesoparku, cca 15 minut chůze od centra Františkových Lázní. Hotel stojí nedaleko dálnice R6, která spojuje historické město Cheb se světoznámým lázeňským městem Karlovy Vary, které je od hotelu vzdálené jen 20 minut jízdy. Svou polohou je tak ideálním místem nejen pro Váš pobyt ve Františkových Lázních, ale také skvělým východištěm výletů za historickými a přírodními zajímavostmi karlovarského regionu.

Hotel Zátiší Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování ve Františkových Lázních za příznivé ceny. K dispozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a bezdrátovým připojením k internetu.

Součástí hotelu je příjemná restaurace s bohatou nabídkou jídel české i světové kuchyně, venkovní terasa s výhledem do parku, kavárna a salonek. Ve vybavení hotelu nechybí ani konferenční místnost s kapacitou 50 osob.

Bezplatné parkování je zajištěno na rozsáhlém parkovišti přímo pře hotelovým komplexem. Díky své výhodné poloze, ubytovací kapacitě, vybavenosti a kvalitním službám je hotel vhodný nejen pro rekreační pobyty, ale také pro pořádání různých společenských a firemních akcí.

Nabízíme Vám příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Františkových Lázní. K dispozici máme 3 jednolůžkové pokoje s balkonem, 22 dvoulůžkových pokojů a 7 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou. Celková ubytovací kapacita našeho hotelu je 71 lůžek.

Všechny pokoje jsou příjemně zařízené a vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, televizí se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu a většina pokojů také ledničkou.

Zveme Vás k příjemnému posezení v naší hotelové restauraci, která nabízí široký výběr jídel české i světové kuchyně. Na jídelním lístku nechybí ani specialita podniku, žánrově zaměřené gastronomické akce (vepřové hody, zvěřina) a samozřejmě také pestrý výběr studených i teplých nápojů. V letních měsících si své jídlo můžete vychutnat na terase a kochat se výhledem do parku. Terasa nabízí také možnost společného grilování. Restaurace disponuje 31 místy a je propojena s vedlejší kavárnou s kapacitou 30 míst a salonkem s dalšími 30 místy.

Wellness služby

  • Podvodní masáže
  • Výběr z mnoha masáží
  • Infrasauna

Zákazníci hodnotí „Hotel Zátiší“

9.9.2015 18:19
Recenze „Hotel Zátiší“ pro akci „pobyt pro dva v hotelu Zátiší s polopenzí ve Františkových lázních“: 35063
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Vžřele doporučuji
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
13.3.2015 20:41
Recenze „Hotel Zátiší“ pro akci „wellness pobyt ve Františkových Lázních v hotelu Zátiší pro dva“: 35063
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Naprostá spokojenost!
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
26.2.2015 10:12
Recenze „Hotel Zátiší“ pro akci „wellness pobyt ve Františkových Lázních v hotelu Zátiší pro dva“: 35063
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Bylo to super
Byla recenze pro vás přínosná?
Ano
0
Ne
0
1

Ukončené akce klienta

pobyt pro dva v hotelu Zátiší s polopenzí ve Františkových lázních
Hotel Zátiší
wellness pobyt ve Františkových Lázních v hotelu Zátiší pro dva
Hotel Zátiší