Recenze - Hotel Žákova hora

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


Energy solutions s.r.o.
IČ 27541304
Herálec 400
Herálec 59201 CZ
www.hotelzakovahora.cz
566663133 702425604
info@hotelzakovahora.cz

Hotel Žákova hora

Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec, od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.

Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.

Hotel má kapacitu 19 pokojů s 38 lůžky a s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou a s možností 8 přistýlek. Tři dvoulůžkové pokoje mají bezbariérový přístup. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka. Ubytování poskytuje dostatek klidu pro relaxaci a nerušený odpočinek.

Hotelová restaurace nabízí 46 míst k posezení v příjemném, stylovém a nekuřáckém prostředí, kde si můžete dopřát cenově dostupné pokrmy z hovězího, vepřového a kuřecího masa, pečená vepřová žebírka i kolena, těstoviny, saláty, dezerty a velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Gastronomický zážitek, můžete zakončit ochutnávkou z nabídky kvalitních vín vinic jižní Moravy. 

Stavebně oddělena je ta část restaurace, která je určená pro kuřáky a na tuto navazují prostory s billiardem s celkovou kapacitou 36 míst. Dle Vašich požadavků uspořádáme svatební hostinu, rodinnou oslavu, narozeninovou párty, zajistíme catering na jednání nebo školení. Zajišťujeme i květinovou výzdobu.

V hotelovém relaxačním centru na Vás čeká relaxace ve vířivce, v infra sauně, solná terapie, relaxační masáž a mnohem více. Dokonalý relax po výletě.


„Hotel Žákova hora“ nemá zatím žádné recenze.