Recenze - Hotel Union***

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Union
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (1 hodnocení)

GRAND HOTEL s.r.o.
IČ 25405764
Beneše z Loun 139
Louny 44001 CZ
www.hotel-union.cz
777103499
info@hotel-union.cz

Hotel Union***

Hotel Union Louny je připraven nabídnout našim hostům jen ty nejlepší služby. V samém centru Loun, pouhých pár kroků od Mírového náměstí a v těsné blízkosti gotického kostela sv. Mikuláše, se nachází historicky známý hotel v renesanční stylu - Hotel Union Louny. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb.

Jeho tradice se datuje od roku 1880 a dnes patří k nejlepším zařízením tohoto druhu v Lounech. Nabízí 26 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s vlastní sprchou, WC, telefonem a včetně dvou luxusních apartmá.

Romantické místo, kde je hotel umístěn, evokuje pocity spojené s historií města, s pobytem zajímavých osobností v Lounech, s kladnou energií prostupující starobylé objekty. Právě tady, v historické části královského města se příjemně usíná.

Hotel Union Louny Vám poskytne příjemné ubytování. V rámci ubytovací kapacity hotel disponuje 26 pokoji ve čtyřech cenových kategoriích , luxusní apartmá, nadstandardní pokoje, standardní pokoje a levnější economy pokoje, všechny s pokoje s příslušenstvím. 

Šalanda – vzorný hostinský podnik krušovický se nachází v budově Hotelu UNION v renesančním stylu. Leží v historickém centru města v ulici Beneše z Loun a své služby nabízí již od roku 1880! Je nejen nejstarším, ale také největším hotelem ve městě. Jeho zakladatelem byl Němec Alfred Tausig, který pro něj vybral opravdu atraktivní místo – naproti lounské dominantě, chrámu svatého Mikuláše. Kapacita provozovny je necelých 100 míst a k dispozici je i zahrádka s 45 místy.

Šalanda zaujme svou nostalgickou atmosférou zlaté éry třicátých let minulého století. Na hosty zde čeká klasická prvorepubliková kuchyně, která je zaměřená na speciality z masa, pochoutky k pivu a saláty. Milovníci piva zde mohou ochutnat Krušovickou Dvanáctku z tanku, nefiltrovaný Mušketýr, Desítku, Černé, Malvaz či nealkoholické pivo Frií.


Zákazníci hodnotí „Hotel Union***“

29.7.2016 18:07
Recenze „Hotel Union***“ pro akci „pobyt pro dva a 1 dítě do 12 let zdarma v hotelu Union“: 43367
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Trochu problém s parkováním a stále stejný výběr potravin při snídani!
1

Běžící akce klienta