Recenze - Hotel U zlaté rybky

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky U Zlaté rybky
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

ZLATÁ HVĚZDA spol. s r.o.
IČ 25329791
Tučapy 102
Tučapy 68301 CZ
www.uzlaterybky.cz
+420 739 610 847
hotel@uzlaterybky.cz

Hotel U zlaté rybky

Hotel, restaurace, wellness a sportovní areál U ZLATÉ RYBKY se nachází v obci Tučapy, na státní silnici mezi městy Rousínov a Vyškov. Z Brna a okresu Brno-venkov je hotel také dobře dostupný (cca 25 km od Brna).

Hotel s výbornou nekuřáckou restaurací a vinárnou je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena v září 2009. Nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, včetně jednoho bezbariérového. Ve třílůžkových pokojích možnost přistýlky.

Restaurace má kapacitu až 80 míst, vinárna 50 míst. V létě je ve dvorním traktu otevřena k posezení terasa s grilem.

Hotel je skvělou příležitostí pro dovolenou i pro firemní akce, kdy máte k dispozici spousty časové náplně a zábavy přímo v areálu wellness, hotelu a jeho sportovišť. I když se budete nacházet v hotelu v blízkosti Brna a Vyškova, budete mít okolo sebe klid venkova a přírodu Drahanské vrchoviny.

Pověst o zlaté rybce

Raritou a zajímavostí našeho hotelu je pověst o ZLATÉ RYBCE. Ta žila a dle místních starousedlíků snad i žije ve staré studni, která je umístěna uvnitř hotelu u recepce. Tato studna má úctyhodné rozměry – průměr je 1,73 m, hloubka 15 m a výška vodního sloupce je 6 m – a stáří, které se odhaduje až na 250 let. V dávných dobách, kdy zde byla jenom studna a kolem ní nestálo žádné stavení, studna zachraňovala životy mnoha poutníků, kteří zmírali žízní. A ZLATÁ RYBKA, která jako dobrá víla v této studni přežívá, nejenže do syta každého zásobila vodou, ale splnila každému zuboženému poutníku jedno přání. Proto každý náš hotelový host si může směle na rybku sáhnout a přát si svoje tajné přáníčko, které se mu jistě do roka a do dne splní.

Co u nás musíte zažít

  • Zlaté rybky ve studni
  • Privátní vířivka

Připravili jsem pro vás seznam šestero věcí, které byste u nás určitě měli zažít

  • Ochutnat na baru náš originální BYLINNÝ LIKÉR „ZLATÁ RYBKA“, který vyrobil exkluzivně pro náš hotel v rodinné likérce s dlouholetou tradicí Milan Metelka. Tuto specialitu si můžete zakoupit i s sebou jako suvenýr nebo dárek v originální lahvi. Viz nápojový lístek
  • Ochutnat pravé MORAVSKÉ BEJLÍS nebo TUČAPSKÉ BOMBARDÝNO. Viz nápojový lístek
  • Pochutnat si na naší specialitě TAJEMSTVÍ STARÉ STUDNY a ochutnat náš skvělý domácí štrúdl. Viz jídelní lístek
  • Ochutnat pravé LÁZEŇSKÉ OPLATKY vyráběné v lázních ručně pro náš wellness hotel. Aktuálně máme příchuť alžírské kávy a nugátu
  • Nechat si splnit alespoň jedno přání návštěvou naší ZLATÉ RYBKY (u studny v hotelu nebo u domácích zvířátek vedle tenisové haly). Rybičky se musíte dotknout nebo zazvonit na zvoneček a vaše přání se jistě splní. Viz povídání o hotelu
  • Vyzkoušet FACE LIFTING obličeje na moderním přístroji X-FORM nebo čokoládovou masáž a naši vířivku

Užít si výjimečnou relaxaci od shonu dnešní doby v naší finské sauně roztápěné dřevem, ve zcela nové srubové sauně provoněné léčivými esencemi a v nově vybudovaných relaxačních zónách. 

Najít TAJNOU SKŘÍŇKU, kde si můžete něco vzít, ale jen když do ní něco dáte, ale hlavně ji musíte najít. Indicie:dvě dřevěné chatky, mezi nimi uprostřed, kde to je? Samozřejmě hledejte v našem areálu. Není to vůbec těžké :-) Kdo má filipa a dobrodružného ducha ten najde. Nezapomeňte skříňku zavřít a schovat zpět na místo!

V areálu hotelu se nachází dva tenisové kurty s vynikajícím povrchem z umělé trávy Sit-In 2. generace. Přes zimu jsou tenisové kurty kryté nafukovací halou. Samozřejmostí je zázemí v podobě šaten a sprch.


Zákazníci hodnotí „Hotel U zlaté rybky“

22.10.2014 13:50
Recenze „Hotel U zlaté rybky“ pro akci „3denní pobyt pro dva s polopenzí v hotelu U zlaté rybky“: 36528
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
ubytování hezké a služby super
1

Ukončené akce klienta

pobyt v hotelu Zlatá rybka pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí
U Zlaté rybky
pobyt pro dva na 3 dny s polopenzí v hotelu Zlatá rybka
Hotel Zlatá rybka
3denní pobyt ve Wellness hotelu či ve srubu u Brna
U Zlaté rybky