Recenze - Hotel U Martina

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel U Martina

MZM s.r.o.
IČ 29129893
Rožmberk nad Vltavou 79
Rožmberk nad Vltavou 38218 CZ
www.hotelumartina.cz
380749745(749) 777173112(114)
hotelumartina@seznam.cz

Hotel U Martina

Hotel U Martina, Rožmberk nad Vltavou, jižní Čechy

Hotel u Martina se nachází v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném, historickém městečku Rožmberk nad Vltavou v blízkosti Českého Krumlova a dvou hraničních přechodů do Rakouska (Dolní Dvořiště, Studánky).

Hotel je nově zrekonstruovaný a disponuje venkovní terasou přímo na břehu Vltavy, odkud je romantický výhled na zámek a hrad Rožmberk. V budově najdete recepci, stylově zařízené pokoje, wellness studio (sauna, whirpool, solárko) a restauraci u Martina s členitou terasou pro 250 hostů, která je oblíbenou zastávkou pro vodáky, rodiny s dětmi, cyklisty a motorkáře.

Pokoje jsou vkusně zařízené a je v nich dostupné wi-fi připojení.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizí. V zimním období jsou pokoje vytápěny ústředním topením.

Wellness studio

Pro Vaši maximální spokojenost je přímo v prostorách hotelu nově vystavěné wellness studio. Hosté si zde mohou vychutnat absolutní uvolnění duševní i fyzické. Jako jediný hotel (penzion) v Rožmberku nad Vltavou nabízí Hotel U Martina takto ucelený komplex relaxačních služeb v širokém okolí v podobě finské sauny, whirlpoolu, solária a masáží.

Restaurace

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě stylové restaurace s atraktivním historickým vzhledem. Přejeme dobrou chuť při konzumaci netradičních specialit z nabídky snídaňového, jídelního a nápojového lístku.

Snídaně jsou podávané jen v hlavní budově Hotelu U Martina formou švédských stolů.


„Hotel U Martina“ nemá zatím žádné recenze.