Recenze - Hotel Stará škola

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Jižní Morava ubytování

Aluminium Group, a.s.
IČ 25546660
Sloup 30
Sloup 67913 CZ
www.staraskola.cz
+420 516 435 489 +420 603 535 043
info@staraskola.cz

Hotel Stará škola

Hotel se nachází v městečku Sloup, které je severní vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě.

Bydlet budete v pokojích ve vkusném designu s nábytkem z masivního dřeva. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem a WiFi připojením zdarma.

Hotelová restaurace Vás svým krásným dřevěným interiérem přenese mezi alpské velikány.

Pochutnáte si na tradičních domácích jídlech z pečlivě vybíraných surovin, vybraných specialitách rakouské kuchyně i jídlech připravovaných na otevřeném ohni. Vyhlášená je naše svíčková s domácími žemlovými knedlíky i náš domácí guláš. V nabídce nechybí výběr kvalitních vín.

Hotel je ideálním místem pro pobyty rodin s dětmi.

Pro zábavu našich nejmenších hostů slouží 2 dětské koutky. Jeden v nekuřácké restauraci, druhý v restauraci zábavního centra s bowlingem a krbem. Okolí nabízí široké možnosti vyžití pro nejmenší - v létě umělé koupaliště, v zimě školní plavecký bazén. Poblíž také různé zážitkové parky pro nejmenší.

Hotel Stará škola úzce spolupracuje se základní školou městečka Sloup. Díky tomu mohou naši hosté využít sportoviště školy, jehož součástí je:

  • tělocvična (oblíbený je např. aerobik, sálová kopaná, basketbal, … )
  • fitness centrum
  • krytý vyhřívaný bazén (v provozu od podzimu do jara)
  • venkovní areál s umělým povrchem

„Hotel Stará škola“ nemá zatím žádné recenze.