Recenze - Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Star
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

Povrchová důlní a.s.
IČ 25036904
Háj pod Klínovcem 164
Loučná pod Klínovcem 43191 CZ
www.3star-hotels.cz
474614100 725806944
rezervace@3star.cz

Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2

Hotel***Star 1

Moderně vybavený tříhvězdičkový Hotel*** Star 1 se nachází v obci Háj u Loučné, necelé 3km od skiareálu Klínovec. Nabízí příjemnou obsluhu a útulné ubytování ve stylově zařízených pokojích až pro 16 osob. Naši sportovně založení klienti zde naleznou celoročně zázemí pro své volnočasové aktivity, například půjčovnu kol a vysoušecí stěnu. Hotel*** Star 1 vybaven denní restaurací s výbornou kuchyní, zastřešenou terasou a společenským salonkem v suterénu budovy. Parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti.

Hotel***Star 2

Budova hotelu*** Star je ubytovací depandancí hotelu*** Star 1. Budovu tvoří 11 moderně zařízených a dostatečně prostorných pokojů, které nabídnou lůžka až pro 28 osob. Restaurace a společenský salonek jsou umístěny v budově hotelu*** Star 1, která je vzdálena pouhých 30 metrů. Budova dále nabízí patřičně vybavený bezbariérový pokoj či dětský koutek. Parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti přímo u budovy.

Samozřejmostí je internetové připojení a LCD televize na každém pokoji. Přístup do objektu a pokojů je zabezpečen kartovým systémem.

Restaurace
Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2 nabízí moderní nekuřáckou restauraci s kapacitou až 25 míst a zastřešenou terasou. Rodiny s malými dětmi jistě ocení dětskou sedačku či dětské porce. Náš tým kuchařů Vám připraví české a krajové speciality Krušných hor. 

Salonek
V suterénu budovy hotelu*** Star 1 se nachází útulný barový salonek s krbem až pro 16 osob.

Sauna a Whirlpool
Po celodenní vycházce či projížďce na kolech si určitě rádi odpočinete v naší sauně. Zpříjemněním volného času může být také náš whirpool bazén.


Zákazníci hodnotí „Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2“

3.9.2016 10:44
Jana
Recenze „Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2“ pro akci „pobyt pro dva dle výběru v 3* hotelu Star v Krušných horách“: 38066
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Vše 100%, vřele doporučuji....
1

Ukončené akce klienta

pobyt pro dva dle výběru v 3* hotelu Star v Krušných horách
Hotel Star