Recenze - Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Star
Celkové hodnocení akcí: 1
0% doporučuje (1 hodnocení)

3 star activity hotels, s.r.o.
IČ 25049402
Háj pod Klínovcem 164
Loučná pod Klínovcem 43191 CZ
www.3star-hotels.cz
Tel.: 474 614 100 Mobil: +420 725 806 944
rezervace@3star.cz

Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2

Hotel***Star 1

Moderně vybavený tříhvězdičkový Hotel*** Star 1 se nachází v obci Háj u Loučné, necelé 3km od skiareálu Klínovec. Nabízí příjemnou obsluhu a útulné ubytování ve stylově zařízených pokojích až pro 16 osob. Naši sportovně založení klienti zde naleznou celoročně zázemí pro své volnočasové aktivity, například půjčovnu kol a vysoušecí stěnu. Hotel*** Star 1 vybaven denní restaurací s výbornou kuchyní, zastřešenou terasou a společenským salonkem v suterénu budovy. Parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti.

Hotel***Star 2

Budova hotelu*** Star je ubytovací depandancí hotelu*** Star 1. Budovu tvoří 11 moderně zařízených a dostatečně prostorných pokojů, které nabídnou lůžka až pro 28 osob. Restaurace a společenský salonek jsou umístěny v budově hotelu*** Star 1, která je vzdálena pouhých 30 metrů. Budova dále nabízí patřičně vybavený bezbariérový pokoj či dětský koutek. Parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti přímo u budovy.

Samozřejmostí je internetové připojení a LCD televize na každém pokoji. Přístup do objektu a pokojů je zabezpečen kartovým systémem.

Restaurace
Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2 nabízí moderní nekuřáckou restauraci s kapacitou až 25 míst a zastřešenou terasou. Rodiny s malými dětmi jistě ocení dětskou sedačku či dětské porce. Náš tým kuchařů Vám připraví české a krajové speciality Krušných hor. 

Salonek
V suterénu budovy hotelu*** Star 1 se nachází útulný barový salonek s krbem až pro 16 osob.

Sauna a Whirlpool
Po celodenní vycházce či projížďce na kolech si určitě rádi odpočinete v naší sauně. Zpříjemněním volného času může být také náš whirpool bazén.


Zákazníci hodnotí „Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2“

9.3.2015 11:38
Recenze „Hotel*** Star 1 a Hotel*** Star 2“ pro akci „pobyt v Hotelu Star 1 nebo Star 2 pro dva na 3 dny s polopenzí“: 32437
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Televize na pokoji ano, ale nefunkční, bez jakékoliv snahy o nápravu. Vířivka v hotelu nefunkční. Skibus nejel. Na konci pobytu byla po mne požadována náhrada za konzumaci v "restauraci" (ve stylu klubovna pro háčkující matky), nápojů, které jsme nikdy neviděli. Sauna v jiném objektu cca. 100m od ubytování po super ledovce (aspoň trochu adrenalin). Jediné plus hezký pokoj. Díky sem už opravdu ne.
1

Ukončené akce klienta

třídenní pobyt pro dva s polopenzí, saunou a masáží
Hotel Star
pobyt v Hotelu Star 1 nebo Star 2 pro dva na 3 dny s polopenzí
Ubytování Klínovec
třídenní relaxační pobyt pro dvě osoby v Hotelu*** 3Star s polopenzí