Recenze - Hotel Štamberk

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Štamberk
Celkové hodnocení akcí: 5
100% doporučuje (1 hodnocení)

Crown Resort & Spa Management s.r.o.
IČ 27142680
Pravětice 19
Načeradec 25708 CZ
www.hotelstamberk.cz
+420 317 852 819
mail@hotelstamberk.cz

Hotel Štamberk

Pro svou bohatou nabídku služeb a aktivit je hotel ŠTAMBERK**** ideálním místem pro relaxační a wellness pobyty. Báječné podmínky nabízí pro rodinnou rekreaci s dětmi - uzavřený hotelový komplex se 2 přístupovými branami daleko od rušných silnic zajišťuje absolutní bezpečí dětí.

Konferenční a wellness hotel ŠTAMBERK**** se nachází na naprosto unikátním místě v srdci CHKO Podblanicko poblíž památné hory Blaník, 70 km z Prahy (dálnice D1). Hotel je obklopen 50 ha vlastních pozemků, včetně soukromého chovného rybníka.

Ubytování je situováno mezi hlavní hotelovou budovu s dvoulůžkovými pokoji, apartmány de luxe jenž poskytují služby nejnáročnější klientele. V samostatné budově jsou zařízené prostorné apartmány pro 4 - 6 osob, přízemní mají vlastní zahrádku s posezením.

Celková kapacita střediska je 86 lůžek. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu, televizi se satelitním příjmem, telefon, DVD přehrávač. Vlastní sociální zařízení je samozřejmostí. V celém prostoru hotelu je k dispozici zdarma Wi-fi připojení.

Součástí komplexu je komfortní hotelová restaurace s barem, letní terasou s výhledem na romantický západ slunce v krásné přírodě a moderní kuchyní. Hotel ŠTAMBERK **** nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně s vybranými víny domácí provenience. Podáváme maso, vegetariánské pokrmy, těstoviny, ryby i lahodné dezerty. Klademe důraz na čerstvost ingrediencí a pečlivou přípravu. V komplexu je i menší restaurace s barem pro soukromou skupinku s kapacitou 30 osob.


Zákazníci hodnotí „Hotel Štamberk“

22.10.2014 22:48
Recenze „Hotel Štamberk“ pro akci „dovolená na 4 dny pro dva s polopenzí v hotelu Štamberk“: 33897
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Krásné místo, příjemné bydlení , milý personál.
1

Ukončené akce klienta

pobyt na 4 dny pro 2 ve ve 4* hotelu Štamberk s polopenzí
Hotel Štamberk
dovolená na 4 dny pro dva s polopenzí v hotelu Štamberk
velikonoční pobyt na 4 dny pro 2 osoby ve 4* hotelu Štamberk