Recenze - Hotel Satelit***

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Satelit

Activa SK, s.r.o.
IČ 47043393
Námestie J. Murgaša 3
Piešťany 92101 CZ
www.hotelsatelit.sk
0915718797 0337725833
recepcia@hotelsatelit.sk

Všechna zařízení provozovatele

Activa SK, s.r.o., Hotel Satelit***

Hotel Satelit***

Hotel Satelit *** se nachází přímo v centru lázeňského města Piešťany v blízkosti městského parku. Nabízí ideální příležitost relaxu a procházek po okolí. Zároveň je situován v blízkosti pěší zóny, kde můžete najít různé kavárny, restaurace a obchody. 

Lázeňský ostrov, kde můžete vyzkoušet různé procedury specifické pro Piešťanské lázně, ochutnat blahodárnou léčivou vodu či zpříjemnit si chvíle příjemnými procházkami, se nachází od Hotelu Satelit necelých 5 minut chůze.

Ubytování

Hotel nabízí komfortní ubytování v 48 dvoulůžkových pokojích , případně v 2 menších apartmánech FAMILY nebo 2 luxusních apartmánech SUPERIOR.

Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC , TV SAT, Wifi připojením , telefonem, malou ledničkou a balkonem s posezením . Všechny pokoje a prostory nekuřácké a splňují požadavky i pro rodiny s dětmi.

Stravování 

Polopenze je podávána v příjemném prostředí hotelové restaurace s terasou . Snídaně jsou zajištěny formou bohatých bufetových stolů od 7,00 do 10,00. Na večeři máte možnost výběru ze tří jídel mezinárodní kuchyně, přičemž jedno je vždy vegetariánské. 

Tříchodová večeře je servírována v době od 18,00 do 20,00 . Podáváme vždy jiné předkrm, hlavní jídlo a lahodný dezert . K večeři si můžete vybrat z nabídky místních vín a dalších alko a nealko nápojů . Při rezervací pobytu nás prosím upozorněte , pokud máte speciální požadavky na stravu ( bezlepková , bezlaktózová dieta a jiné ... ).

Wellness centrum

Wellness centrum se nachází přímo v hotelu a nabízí širokou škálu služeb.

V nabídce je:

  • suchá , parní a infra sauna
  • jacuzzi ( vířivka )
  • bahenní zábaly ( bahno z Mrtvého moře )
  • solárium
  • různé druhy masáží ( klasická , medová , reflexní, anticelulitidní , ... )

„Hotel Satelit***“ nemá zatím žádné recenze.