Recenze - Hotel Praha

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Praha Špindl
Celkové hodnocení akcí: 4.75
100% doporučuje (4 hodnocení)

HOTEL PRAHA GROUP s.r.o.
IČ 25602560
Okružní 118
Špindlerův Mlýn 54351 CZ
www.spindl-hotelpraha.cz
+420 499 523 516
info@spindl-hotelpraha.cz

Hotel Praha

Hotel Praha je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v horském středisku Špindlerův Mlýn. Je umístěn přímo v centru města a tak Vaše cesta do lyžařských areálů, do kavárny na odpolední kávu nebo jen na příjemný nákup netrvá nikdy déle než pár minut. Nemůžeme opominout nádherný výhled na centrum města s horským panorama v pozadí.

Hotel nabízí 27 jedno, dvou a třílůžkových pokojů a tři apartmá (celková kapacita 65 lůžek). Pokoje i apartmány jsou nově zrekonstruované a zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. 

Vybavení pokojů dále zahrnuje TV se satelitními programy, telefon s přímou volbou a rádio s CD přehrávačem. Koupelny se sprchovými kouty a WC jsou laděny do příjemných oranžových tónů.

Vstupní hala nabízí příjemné posezení v pohodlných křeslech našeho lobby baru a případné čekání Vám zkrátí šálek výtečné kávy a velkoplošná televize.

Díky originálnímu interiéru restaurace na okamžik pocítíte atmosféru historických domů a uliček staré Prahy. V chladnějším období máte možnost posedět u krásných amerických kamen.

V letních měsících je velmi oblíbena nově upravená terasa s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na centrum Špindlerova Mlýna i panorama hor.

Ke zpříjemnění Vašeho pobytu nabízíme využití služeb našeho lázeňského centra, které nabízí možnost uvolnění, relaxace a odpočinku od každodenních starostí s stresů. Hostům je k dispozici bylinková sauna, jejíž léčebné účinky výparů z bylin napomáhají např. při astmatu, chronických respiračních onemocněních či opakovaných zánětech průdušek. Doporučována je i u kuřáků a osob, které se pohybují v znečištěném městském prostředí. Díky své nízké teplotě /38-40°C/ ji mohou navštěvovat i osoby s kardiovaskulárními obtížemi. K dispozici je i relaxační bazén s masážními lavicemi, protiproudem a dalšími masážními tryskami, který je vhodný i pro děti. Nechybí ani oblíbená masážní vířivka. Naše jedinečná nabídka přírodních koupelí v kombinaci s pleťovým nebo tělovým ošetřením a klasickými masážemi přináší všem co hledají - uvolnění a relaxaci pro tělo a unavené svaly, krásu o pleť, klid a duševní pohodu načerpanou z horské přírody Krkonoš.

Služby recepce: Pracovníci recepce jsou připraveni pro Vás 24 hodin denně zajistit níže uvedené služby a podle možností splnit i další Vaše přání:

  • buzení hostů ve vyžádanou hodinu
  • směnárenské služby
  • podávání informacích o vlakových, autobusových a leteckých spojích
  • podávání informací o provozu lanovek a vleků, počasí, ... o kulturních, sportovních a společenských aktivitách v blízkém i dalekém okolí
  • prodej pohlednic, map a ostatních drobných potřeb
  • zprostředkování půjčovny lyžařského vybavení a horských kol
  • zajištění pronájmu tenisových kurtů a ostatních sportovních činností, zajištění taxi, organizování výletů do bližšího i dalekého okolí
  • zajistíme pro Vaše děti baby sitting
  • pracovníci recepce Vám pomohou s rezervací procedur (masáží, koupelí či kosmetických ošetření) v našem Spa&Relax centru

Pokud zatoužíte po večerní zábavě, neváhejte navštívit Silver Rock - náš nově otevřený bar v alpském stylu. Dobrá hudba a široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů nebo koktejlů, namíchaných zkušenými barmany, Vás jistě uspokojí. Zavítáte-li do baru Silver Rock přes den, můžete sledovat sportovní přenosy (fotbal, hokej, lyže) v přímém přenosu prostřednictvím tří velkoplošných TV. S kapacitou 180 míst k sezení nabízí Silver Rock skvělou příležitost nejen pro soukromé a rodinné oslavy, ale i pro společenské akce, firemní školení, prezentace apod. Podle Vašich požadavků zajistíme kompletní servis k pořádaným akcím, včetně překladatelského servisu a zapůjčení veškerého vybavení. 

Po celém objektu je k dispozici internetový signál WiFi.

Pro děti je připraveno vyžití na venkovním hřišti u hotelu a v případě nepřízně počasí dětském koutku v hotelové restauraci. Na požádání pro Vás zajistíme hlídaní dětí.


Zákazníci hodnotí „Hotel Praha“

19.7.2015 11:21
Recenze „Hotel Praha“ pro akci „wellness pobyt na 3 dny pro dva v luxusním hotelu Praha ve Špindlerově Mlýně“: 34593
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Naprostá spokojenost!
8.7.2015 13:00
Recenze „Hotel Praha“ pro akci „wellness pobyt na 3 dny pro dva v luxusním hotelu Praha ve Špindlerově Mlýně“: 34593
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Dobře
6.7.2015 12:49
Žaneta
Recenze „Hotel Praha“ pro akci „relaxační pobyt na 3 dny pro dva v hotelu Praha**** Špindlerův Mlýn“: 34593
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Hotel a relax centrum krásné, jen restaurace s jídelním lístkem na jednom listu s nic moc výběrem
31.10.2014 12:31
Recenze „Hotel Praha“ pro akci „wellness pobyt ve vyhlášeném hotelu Praha**** Špindlerův Mlýn“: 34593
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Krásné prostřední, úžasný wellness a hlavně milý a ochotný personál. byly jsme maximálně spokojeny.
1

Ukončené akce klienta

wellness pobyt pro dva s polopenzí ve 4* hotelu Praha Špindl
Hotel Praha Špindl
wellness pobyt na 3 dny pro dva v luxusním hotelu Praha ve Špindlerově Mlýně
Hotel Praha
pobyt v hotelu Praha na 3 dny s neomezeným wellness pro 2 osoby
Hotel Praha