Recenze - Hotel Prague Star

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Ubytování Praha 1

ONESPACE s.r.o.
IČ 29415055
Ve smečkách 12
Praha 1 11000 CZ
www.hotelpraguestar.cz
608 475 475 222 222 885
recepce@hotelpraguestar.cz

Hotel Prague Star

Zbrusu nový designový hotel přímo v centru Prahy nabízí 27 útulných, vkusně zařízených pokojů. U nás zapomenete na všední starosti a plnými doušky si užijete výlet do historické Prahy za zábavou i kulturou. Těšit se můžete na pokoje s moderní koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem, LCD televizí, minibarem a bezpečnostním trezorem.

Umístění hotelu v samotném centru hlavního města Prahy, v jedné z bočních ulic Václavského náměstí nabízí hostům dostatek soukromí a klidu pro odpočinek ale zároveň jsou na dosah všechny perly Prahy, jako jsou památky, zábavné kluby, a bary, diskotéky, restaurace, obchody. Hotel poskytuje nadstandardní služby – květiny a ovoce na pokoj, welcome balíček, snídaně na pokoj. Recepce a lobby bar jsou pro vás otevřeny 24 hodin.

Snídaně se podává formou bufetu od 8:00 do 10:30 v snídaňové místnosti.

V budově, ve které se nyní nachází hotel ze začátku 19. století, se nacházela vyhlášená tančírna U Zlaté Hvězdy, kde se scházela pražská smetánka. Zmínku o tomto domě najdete i ve slavném humoristickém románu českého spisovatele Jaroslava Haška „Osudy dobrého vojáka Švejka“.


„Hotel Prague Star“ nemá zatím žádné recenze.