Recenze - Hotel Pod Kyčmolem

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Pod Kyčmolem
Celkové hodnocení akcí: 4.5
100% doporučuje (2 hodnocení)

KVADRO, spol. s r.o.
IČ 42864593
Horní Lomná 140
Horní Lomná 73991 CZ
www.podkycmolem.cz
558 341 622
info@podkycmolem.cz

Hotel Pod Kyčmolem

Hotel naleznete v klidném prostředí u lesa v Chráněné krajinné oblasti Beskyd, nedaleko přírodní památky Kyčmol a Národní přírodní rezervace Mionší. 

U nás můžete zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat bez ohledu na rozmary počasí.

Moderní vybavení horského hotelu v Beskydech Vám nabízí nadstandardní ubytování převážně v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky. Pokoje mají vybavení plně odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu a snadné připojení k internetu. Na všech pokojích jsou telefony, LCD televizory, hotelové minibary a trezory. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel.

Hotel je bezbariérový.

Stylová restaurace sladěná s interiéry celého hotelu je určena jako hlavní stravovací zařízení hotelu a zcela jistě Vás překvapí vynikající kuchyní. Velký důraz je kladen na přípravu veškerých pokrmů z kvalitních surovin.

Na hotelovou restauraci navazuje bar, který je ideálním místem pro Vaše setkání s přáteli, přečtení denního tisku nebo příjemné posezení u kávy. Bar má kapacitu 35 míst a personál hotelu je připraven Vás oslovit bohatou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů. Wellness hotel pod Kyčmolem v Lomné se může pyšnit také vlastním pivovarem. Světlý ležák s názvem Lomňan pocházející z hotelového pivovaru je lákadlem pro mnoho návštěvníků. Nepasterizované pivo plzeňského typu nabízí ve třech variantách – světlé 11°, tmavé 11˚ a také sezónní speciál.

V příjemném a klidném prostředí hotelu, obklopeném ze všech stran lesy a horami, můžete využít široké nabídky wellness a beauty služeb, kosmetiky, manikúry, pedikúry, pro milovníky aktivnějšího pohybu nabízíme dobře vybavené hotelové fitness nebo bowling.

Hotelový bazén spolu s vodotryskem a masážními tryskami Vás láká se ponořit do průzračné vody a užívat si všech těchto lákadel, která dopřejí Vašemu tělu úlevu a posílí Váš kardiovaskulární systém.

Naše hotelové lázně Vám nabízejí dokonalou relaxaci v atmosféře příjemné hudby a podmanivé vůně ve světlech hořících svíček. Dopřát si můžete kouzelné bylinky, unikátní mořské soli nebo jedinečnou sladovou koupel. Bylinná lázeň kompletně zregeneruje Vaše tělo i mysl. K dispozici je pro Vás vířivá vana, finská sauna, parní bylinková sauna, biosauna a Kneippův chodník.

 


Zákazníci hodnotí „Hotel Pod Kyčmolem“

22.10.2014 22:18
Recenze „Hotel Pod Kyčmolem“ pro akci „až 8-denní wellness pobyt pro v Beskydech 2 osoby“: 34100
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
xxx
22.10.2014 12:41
Recenze „Hotel Pod Kyčmolem“ pro akci „až 8-denní wellness pobyt pro v Beskydech 2 osoby“: 34100
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Byli jsme nad míru spokojeni
1

Ukončené akce klienta

wellness pobyt pro 2 osoby s polopenzí v malebných Beskydech
Hotel Pod Kyčmolem
pobyt ve Wellness hotelu Pod Kyčmolem na 3 dny s polopenzí
Hotel Pod Kyčmolem
pobyt ve Wellness hotelu Pod Kyčmolem na 3 dny s polopenzí
Hotel Pod Kyčmolem