Recenze - Hotel Panský dům

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Panský dům Blovice
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (3 hodnocení)

Hotel Panský dům Blovice s.r.o.
IČ 28208412
Masarykovo nám. 22
Blovice 33601 CZ
www.pansky-dum.cz
371594796 602254664
hotel@pansky-dum.cz

Hotel Panský dům

Hotel Panský dům

Srdečně zveme do nově zrekonstruovaného hotelu v Blovicích nedaleko Plzně a dálnice D5.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny televizorem a ledničkou. Samozřejmostí je dovybavení dětskou postýlkou. Výhled z pokojů je buď na klidné blovické náměstí nebo do zahrady hotelu. Parkovat Vaše vozidlo můžete bezpečně na náměstí před hotelem nebo v uzavřeném dvoře hotelu. Využijte klidného ubytování v malém městečku Blovice poblíž Plzně a rezervujte si pokoj.

K dispozici je i dvoulůžkový wellness pokoj s vířivkou, kterou si můžete užívat neomezeně po celý pobyt (při nákupu Varianty B - wellness balíčku)

 Rodinná restaurace s výbornou českou kuchyní. Naše restaurace umístěná v přízemí hotelu disponuje celkovou kapacitou 70 míst, z toho 38 míst v nekuřáckém salonku. Využít lze i zahradní terasu ve dvoře s místem pro 60 hostů. Hotelová kuchyně rodinného typu zajišťuje snídaně, obědy a večeře, firemní akce (catering), soukromé oslavy a svatby. Otevírací doba restaurace je od 10:00 hod. do 22:00 hod. V pátek a sobotu pak od 10:00 hod. do 24:00 hod. V hotelu najdete rovněž bar (velký salonek) s kapacitou do 60 osob, s prostorem pro hudbu a tanec. Otevírací doba salonku je od 20:00 hod. do 01:00 hod.

Hledáte příjemné prostředí, vstřícný personál a dobrou kuchyni? Oslovte nás, vyjdeme vstříc Vašim přáním. V našem hotelu zajišťujeme pořádání svatebních hostin, rautů, firemních a osobních oslav, školení a dalších společenských akcí. Jsme připraveni vyhovět Vašim požadavkům na složení jídelníčku a výzdobu prostor. Zajistíme hudbu, fotografa a vše potřebné pro hladký průběh akce. Na základě našich zkušeností jsme připraveni poradit v situacích, kdy si nejste jisti. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme pro Vás nabídku.


Zákazníci hodnotí „Hotel Panský dům“

1.11.2016 15:14
Roman
Recenze „Hotel Panský dům“ pro akci „pobyt pro dva s polopenzí v hotelu Panský dům Blovice***“: 41545
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Děkujeme personálu i panu majiteli za perfektní služby i vstřícný přístup.Rádi se do Blovic vrátíme.Manželé Getzelovi
12.7.2016 15:17
Margita
Recenze „Hotel Panský dům“ pro akci „pobyt pro dva s polopenzí v hotelu Panský dům Blovice***“: 41545
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Pěkné pokoje s moderním , novým vybavením , na závadu jen hluk z ulice , jinak spokojenost , dobrý poměr kvality a ceny , snídaně slušný výběr / švédské stoly , večeře - česká klasika - výběr ze 3 jídel - dobré /
27.11.2014 10:45
Recenze „Hotel Panský dům“ pro akci „pobyt pro dva v hotelu Panský dům Blovice“: 41545
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Pokoj při příjezdu nebyl vytopen a komunikace s vedením trochu vázla. Měli by si vyčistit vířivou vanu. Jinak obsluha v restauraci výborná, ochotná. Jídlo výborné - kuchař šikovný.
1

Ukončené akce klienta

pobyt s polopenzí a možností vířivky v Hotelu Panský dům
Hotel Panský dům Blovice
pobyt pro dva s polopenzí v hotelu Panský dům Blovice***
Hotel Panský dům Blovice
pobyt pro dva s polopenzí v hotelu Panský dům Blovice***
Hotel Panský dům Blovice