Recenze - Hotel Ostredok

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Ostredok
Celkové hodnocení akcí: 4.5
100% doporučuje (2 hodnocení)

Ostredok s.r.o.
IČ 46905324
Jasná 101
Demänovská dolina 03101 SK
www.ostredok.sk
+421 445591531 +421 908706121
recepcia@ostredok.sk

Hotel Ostredok

Užijte si skvostnou dovolenou na vysokohorském vzduchu. V hotelu Ostredok *** si kromě ubytování a lahodné kuchyně můžete vychutnat i relaxaci ve 3 saunách nebo jedinečnou venkovní vířivku.

Hotel leží v nadmořské výšce 1100 m.n.m. v Jasné pod Chopkom. Jeho kmotrou se stala olympionička Anastasiya Kuzmina, která má v hotelu svůj stálý pokoj.

Ubytováni v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky. Pokoje jsou dále vybaveny LCD televizí, TV/SAT, wifi, telefon.

Otevřený prostor, romantika, příjemná atmosféra a kreativní kuchyně jsou synonyma, které vystihují stylovou restauraci La Collina. Nádherný výhled na Chopok umocňuje zážitek z jídla a pobytu. Vychutnejte si po celodenním výletě či sportu vynikající kuchyni s tradičními slovenskými, italskými a mezinárodními specialitami z čerstvých a kvalitních surovin.

Po procházce v krásném tatranském prostředí pro vás máme připravený vstup do wellness. Můžete se zrelaxovat v saunách. Najdete zde parní, finskou a infrasaunu. Vířivka je umístěna venku, což dodává relaxu v ní jedinečnou atmosféru. 

Zmodernizovaný dětský koutek pro naše nejmenší s novými hrami a X-boxem je Vám k dispozici na 1. patře hotelu Ostredok. Zajímavé prostředí plné zábavy, prostor pro hru a rozvíjení schopností Vašich dětí.


Zákazníci hodnotí „Hotel Ostredok“

30.9.2016 21:26
Jiří
Recenze „Hotel Ostredok“ pro akci „dovolená v Nízkých Tatrách v 3*hotelu Ostredok“: 41758
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
S POBYTEM JSME BYLI SPOKOJENI, OCHOTNÍ LIDÉ, WELLNES JSME SI UŽILI, ŠKODA JEN ŽE NEMAJÍ VLASTNÍ MASÁŽE, TY SE MUSEJÍ OBJEDNÁVAT AŽ NA MÍSTĚ. JINAK VŠE PROBĚHLO V POHODĚ. JEŠTĚ JEDNOU DÍK.
9.7.2015 09:45
Recenze „Hotel Ostredok“ pro akci „pobyt pro dva s polopenzí v 3*hotelu Ostredok - Slovensko“: 41758
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Moc pěkný hotel, milý a ochotný personál, výborná kuchyně
1

Běžící akce klienta