Recenze - HOTEL OLYMPIE, s.r.o.

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze


IČ 26150026
Nad Petruskou 63/1
Praha 12000 CZ
www.olympie.cz
499523387
hotel@olympie.cz

HOTEL OLYMPIE, s.r.o.

Hotel Olympie - Špindlerův Mlýn leží v malebném údolí Svatého Petra 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m). V roce 2012 proběhla generální rekonstrukce celé budovy, poskytované služby odpovídajících tříhvězdě superior hotelů na evropské úrovni. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi (zajišťujeme i služby hlídání dětí).

Hotel Olympie - Restaurant & Bar
Hotel nabízí velice příjemnou, klidnou a útulnou restauraci. Zde se podávají snídaně formou švédských stolů a během dne si zde můžete pochutnat na pochoutkách z Čech, Moravy a blízké i daleké ciziny.

V letních měsících nabízíme posezení na slunečné terase s malebným výhledem na údolí Svatého Petra. Při vynikajícím víně si zde můžete opálit tvář i relaxovat při pohledu na Kozí hřbety, Lovecký žlab nebo sjezdovku Stoh. Děti si tu mohou pochutnat na zmrzlině nebo palačince z naší restaurace.

Pokoj Standard
Nově zrekonstruované Standard pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem, psacím stolkem, TV se satelitem a trezorem.Všechny pokoje jsou zařízeny novými moderními koupelnami se sprchovým koutem, sociálním zařízením a vysoušečem vlasů. 

Pokoj De Luxe
Nově zrekonstruované De luxe pokoje jsou navíc vybaveny minibarem, kde si jistě každý vybere pravý nápoj podle svého gusta. Každý z těchto pokojů má navíc vlastní balkon s překrásným výhledem na přilehlé vrcholky hor a do údolí Svatého Petra.

Apartmá
Hotel nabízí 3 nově zrekonstruované apartmány. Na rozdíl od Standard pokojů jsou apartmány čtyřlůžkové s možností přistýlky a obsahují dva dvoulůžkové pokoje.

V hotelu je k dispozici sauna s kapacitou 6 osob, whirlpool a masáže.

Pro děti je k dispozici dětský koutek v hotelové restauraci.

Balíček obsahuje návštěvu bazénu ve 4* sousedním hotelu


„HOTEL OLYMPIE, s.r.o.“ nemá zatím žádné recenze.