Recenze - Hotel NOBYS

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel NOBYS

TAXO s.r.o.
IČ 26083647
Švermova 274
Nová Bystřice 37833 CZ
www.hotelnobys.cz
777727779
info@hotelnobys.cz

Hotel NOBYS

PENZION - HOTEL NOBYS

Penzion-hotel Nobys se nachází v městečku Nová Bystřice - Jihočeský kraj, 20 km od města Jindřichův Hradec, nedaleko rakouských hranic a poskytuje ubytování hotelového typu pro všechny v oblasti, která se nazývá Česká Kanada. Hotel má vlastní restauraci, sluneční terasu, konferenční salónek, tenisový kurt, saunu s whirpoolem a masážní salón. Pro děti jsou připraveny dva dětské koutky - jeden vnitřní a druhý venkovní v uzavřeném prostoru, s pískovištěm, klouzačkou, houpačkami a prolejzačkami. WiFi je zdarma k dispozici v celém objektu, stejně jako bezplatné parkování v areálu penzionu. Pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Přímo v hotelu si můžete zahrát tenis a billiard. Oblast je populární pro četná golfová hřiště v bezprostřední blízkosti penzionu, v zimě pak pro lyžování. Celá Česká Kanada je protkána množstvím nádherných cyklostezek. 

https://www.youtube.com/watch?v=p9OiHdIPjRo

UBYTOVÁNÍ

Ubytování naleznete v útulných pokojích s vysokými stropy nebo v podkroví. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchou nebo vanou, TV s plochou obrazovkou, skříní a malým posezením. Dvoulůžkové apartmány potom nabízejí více prostoru a obývací část s gaučem, stolkem a psacím stolem.

RESTAURACE

Naše restaurace je oblíbená pro svou velmi dobrou kuchyni, kde najdete každý své zamilované jídlo, pro které se sem budete vracet. Veškerá námi podávaná jídla jsou gurmánským skvostem za lidové ceny. Restaurace je stylově zařízená a má několik částí, včetně salonku,baru, letní terasy a vyhrazeným salonkem s dětským koutkem. Dále Vám u letního krbu můžeme nabídnout grilování kuřat, uzených kolen,ryb,špízů,steaků,klobás a jiných dobrot. Samozřejmostí je rychlá a ochotná obsluha. 

WELLNESS A DALŠÍ SLUŽBY

Tenis - Penzion disponuje jedním tenisovým kurtem s umělým povrchem, který je přístupný i veřejnosti. 

Sauna - Součástí wellnes penzionu Nobys je i sauna. Sauna je přístupná i veřejnosti.

Vířivka - Ve wellness centru penzionu Nobys naleznete i vířivku. Na proceduru si vyhraďte alespoň půl hodiny (10 minut napouštění, 20 minut program). Do vířivky se pohodlně vejdou 2 - 4 lidé. I vířivka je přístupná veřejnosti - v případě zájmu o proceduru nás kontaktujte

Masáž - Vybrat si můžete z mnoha druhů masáží, které provádíme vonnými oleji a esencemi, přírodní kosmetikou JUST.

DĚTI
Pro děti jsou v penzionu připraveny dva dětské koutky. Jeden vnitřní, plně vybavený různými hračkami. Venkovní dětské hřiště disponuje pískovištěm, houpačkami, klouzačkou a prolejzačkami. U obou koutků je připravené posezení pro rodiče. Restaurace je samozřejmě vybavena dětskými židličkami, penzion potom poskytuje dětské postýlky pro ubytované zdarma. Největším lákadlem pro všechny děti je úzkokolejka - jediná svého druhu v České republice. Více zde: http://jhmd.cz/sluzby/parni-vlaky

Grilování - Našim hostům rádi připravíme chutné grilování na venkovním grillu. Pochutnáte si na grilovaném mase a zeleninovém salátu. Připravit umíme i jiné speciality, jako například ryby, nebo kolena - vše po vzájemné domluvě. I prase opéct umíme.


„Hotel NOBYS“ nemá zatím žádné recenze.