Recenze - Hotel Morris - Česká Lípa

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Morris

MORRIS CL s.r.o.
IČ 49097415
Náměstí T.G.M. 132
Česká Lípa 47001 CZ
www.hotelmorris.cz
487829761
info@hotelmorris.cz

Všechna zařízení provozovatele

Parkhotel Morris Nový Bor, Golf hotel Morris****, Hotel Morris - Česká Lípa

Hotel Morris - Česká Lípa

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

Hotel Morris Česká Lípa - nadstandardní ubytování a vyhlášená kuchyně.

Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou i sprchovým koutem.

Interiéry celého komplexu hotelu jsou vybaveny luxusním, starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance. Celkovým stylem a pojetím se snažíme v hostech zanechat nevšední zážitek z návštěvy v hotelu Morris.

Pochutnáte si na opravdu bohaté bufetové snídani a každý večer budete vybírat ze speciálního menu, které vždy obsahuje vynikající večeři a dezert v hotelové restauraci Atrium.

Hotel Morris nabízí stylovou restauraci Morris s atriovým výhledem zaměřenou na středozemní kuchyni, dále staročeskou restauraci Moravanka a kavárnu Marylin. Nabízíme výběr z mnoha druhů káv Nespresso a domácích zákusků, vinný sklípek, školící a seminární sály, širokou nabídku technického vybavení, cateringové služby v hotelu i mimo hotel, směnárnu, prodej suvenýrů a hotelový shop, sekretářské a administrativní služby, taxislužbu, prádelnu a čistírnu, wellness a balneo služby a širokou nabídku outdoorových aktivit.


„Hotel Morris - Česká Lípa“ nemá zatím žádné recenze.