Recenze - Hotel Morava ***

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Morava

Radmil Schneider
IČ 10092498
Šafaříkova 855
Uherské Hradiště 68601 CZ
777783447
recepce.synot@gmail.com

Všechna zařízení provozovatele

Hotel Synot, Hotel Morava ***

Hotel Morava ***

Hotel Morava***
Nabízí velmi kvalitní ubytování v klidné části nedaleko centra Uherského Hradiště.

Je Vám k dispozici celkem 51 pokojů, z toho 6 jednolůžkových, 
34 dvoulůžkových (4 s možností přistýlky), 9 třílůžkových a 2 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou. WiFi připojení je free na celém hotelu.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce, větší skupiny, rodiny s dětmi, ale i pro montéry, kterým můžeme nabídnout levnější formu ubytování s umyvadlem na pokoji a se společným sociálním zařízením.

Hostům hotelu je k dispozici monitorované parkoviště pro osobní, nákladní automobily a autobusy. Hotel má bezbariérový přístup a výtah.

BOWLING 150 se nachází v centru Uherského Hradiště. V našem podniku se o vás postará profesionální obsluha a vy můžete se plně věnovat zábavě na dvou dráhách. rádi vám připravíme večírek „ na míru“. více než 20-ti letá zkušenost v oboru je zárukou kvality.
Více informací o bowling baru naleznete zde http://www.bowling150.cz/


A na co se asi nejvíc těšíte je neomezený vstup do wellness centra hotelu Synot***, který můžete využít během otevírací doby:

po – pá 14.00 – 22.00
so 10.00 – 22.00
ne 10.00 – 20.00

Zaplavat si můžete v bazénu s protiproudem a perlátorem, který je určen především pro relaxaci. Křišťálově průzračná lázeň o teplotě 29 °C skýtá uklidnění Vašemu tělu. Chcete-li si vodní relaxaci vychutnat na plno zkuste vodní masáž ve whirlpoolu o teplotě 36 °C.7

Whirlpool
Klíčovým faktorem pro odbourání stresu je vztlak. Ve vodě má tělo přibližně jednu desetinu své hmotnosti. Hydromasáž přispívá k hloubkovému prokrvení. Tento efekt znásobuje vzduchová masáž. Zlepšuje se přísun živin do buněk poničených fyzickou zátěží. V aquacentru máme pro naše návštěvníky dva whirlpoolové bazény.

Aquabar
Je součásti našeho aqucentra, kde můžete s přáteli posedět, odpočinout po saunování a doplnit ztracené tekutiny. Naše obsluha Vám s láskou připraví nápoj dle vašeho přání.

Sauna world
Exkluzivní saunový svět, svět plný tepla a vůní se solnou parní lázní, aroma parní lázní, finskou saunou, aroma saunou, tepidáriem s vyhřívanými lehátky a hvězdným nebem, odpočinkovou místností s relaxační hudbou k dokonalému uvolnění.
solná parní lázeň
aroma parní lázeň
finská sauna
aroma sauna
tepidárium s vyhřívanými lehátky a hvězdným nebem
odpočinková místnost s relaxační hudbou


„Hotel Morava ***“ nemá zatím žádné recenze.