Recenze - Hotel Minerál

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Minerál
Celkové hodnocení akcí: 3
100% doporučuje (1 hodnocení)

METADEN s.r.o.
IČ 03302644
Polská 392
Zlaté Hory CZ
www.hotelmineral.cz
584 425 643, 604 234 353
hotelmineral@seznam.cz

Hotel Minerál

Krásné prostředí Jeseníků je jako stvořené pro odpočinek, výlety, houbaření a cykloturistiku. V zimě nabízí možnost lyžování - hotel je jen 3 km od lyžařského vleku, v okolí je množství upravených běžkařských tras.

Hotel Minerál se nachází v centru města cca 2 km od hraničního přechodu s Polskem a 4 km od polského města Glucholazy. Hotel nabízí pohodlné ubytování, stylovou restauraci, zahradní restauraci s krbem, pro děti skákací hrad a pískoviště.

Hotel Minerál poskytuje ubytování v moderních pokojích o celkové kapacitě 24 lůžek a 5 přistýlek. Všechny pokoje a apartmány mají TV a vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

V restauraci a na pokojích je dostupné internetové připojení přes WiFi zdarma. Pokoje i restaurace jsou nekuřácké. Hotel Minerál disponuje vlastním parkovištěm.

Stravování probíhá v hotelové restauraci, která nabízí i české speciality. Základem skvělé kuchyně jsou kvalitní suroviny, jejich jednoduché kombinace a poctivé kuchařské postupy.

K příjemnému posezení během teplých večerů vybízí hotelovou terasa.

Součástí hotelového komplexu je zahradní restaurace s krbem a vlastním barem.


Zákazníci hodnotí „Hotel Minerál“

7.10.2015 20:15
Milada
Recenze „Hotel Minerál“ pro akci „pobyt pro dva v Hotelu Minerál ve Zlatých Horách s polopenzí“: 35356
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
hezký čistý hotel,dobré ubytování, jen na pokoji chybí malá lednice, snídaně dostačujíci ale večeře chudá jen jedno jídlo, běžný standard je výběr ninimálně ze dvou jídel a obvykle se podáva i dezert.
1

Ukončené akce klienta

pobyt pro dva v Hotelu Minerál ve Zlatých Horách s polopenzí
Hotel Minerál