Recenze - Hotel Mediterran

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Mediterran
Celkové hodnocení akcí: 4.5
100% doporučuje (4 hodnocení)

Online Média Zrt.
IČ HU11778516
Budaörsi út 20. a
Budapešť 01118 HU
hotelmediterran.hu
(+36 1)372-7020
home@hotelmediterran.hu

Hotel Mediterran

Mediterran Hotel Budapest nabízí veškeré služby, relaxační prostředí a především velmi příjemné prostředí pro unavené cestovatele.

Hotel je umístěn v blízkosti centra a pohodlná veřejná doprava Vám zajistí bezproblémovou přepravu do centra. Problémy s parkováním bereme na sebe, a proto máte možnost parkovat v garážích našeho hotelu bezplatně po celou dobu pobytu.

V Mediterran Hotel budeme usilovat o to, abyste na Váš pobyt u nás vždy vzpomínali jako na velmi příjemný zážitek při Vaší návštěvě v Budapešti.

V hotelu Hotel Mediterran je vířivá vana a sauna. Pevné vysokorychlostní připojení k internetu lze zdarma využívat ve veřejných prostorách hotelu a v hotelu je k dispozici také internetový koutek. Pro obchodní hosty je v tomto 4hvězdičkovém hotelu k dispozici: velká zasedací místnost, auto s řidičem a tým technické podpory

Hotel má vlastní stravovací zařízení (bar nebo společenská místnost). V hotelu jsou dále k dispozici například: střešní terasa, personál se znalostí několika jazyků a prádelna. Hosté mohou za poplatek využívat kyvadlovou přepravu (kyvadlová doprava na letiště (k dispozici na vyžádání)). V hotelu jsou k dispozici prostory vyhrazené pro kuřáky. Během března 2010 byla dokončena celková rekonstrukce tohoto hotelu.


Zákazníci hodnotí „Hotel Mediterran“

11.5.2015 12:54
Recenze „Hotel Mediterran“ pro akci „pobyt pro 2 + 1 dítě v luxusním 4*hotelu Mediterran Hotel Budapešť“: 40785
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Informace poskytnuté k akci byly nepravdivé a nepřesné. Při konverzaci se zaměstnancem kanceláře dotazy rovněž nebyly bohužel zodpovězeny. Chyba je v údaji trvání hlavní sezóny, za kterou je příplatek 15 EUR. Dle Sleveru je od 20.4. do 30.6. Ale dle voucheru, který přijde od hotelu, je od 1.4. - 21.10. Takže klienti budou nemile překvapeni požadovanou platbou.
1

Ukončené akce klienta

pobyt pro dva a dítě do 6 let zdarma v polském hotelu Galicja
Hotel Galicja
pobyt pro dva + 1 dítě do 6 let zdarma v Budapešťi
Airport Hotel Wellness
pobyt pro 2 + 1 dítě v luxusním 4*hotelu Mediterran Hotel Budapešť
Hotel Mediterran