Recenze - Hotel Mědínek Old Town***

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

Hotel Mědínek Old Town***
Celkové hodnocení akcí: 3
50% doporučuje (2 hodnocení)

country hotels & restaurants, s.r.o.
IČ 24824526
Palackého náměstí 316
Kutná Hora 28401 CZ
www.medinek.cz
327512741
hotel@medinek.cz

Hotel Mědínek Old Town***

Hotel Mědínek Old Town se nachází v historickém centru města Kutná Hora, které je známé těžbou stříbra a je zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Hotel byl postaven v roce 1963 na Palackém náměstí, je největším hotelem v Kutné Hoře a širším okolí a nabízí ubytování na 55 standardních jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, včetně apartmá. 

Hotel měl tu čest hostit prezidenty České republiky při návštěvě Kutné Hory nebo pořádat akce nejrůznějšího kulturně-společenského charakteru. Mezi nejpopulárnější akce pořádané hotelem patří VETERAN Rallye.Zákazníci hodnotí „Hotel Mědínek Old Town***“

30.10.2016 16:08
Recenze „Hotel Mědínek Old Town***“ pro akci „3denní relaxační pobyt v hotelu Mědínek pro dva“: 39340
Zákazník by svým přátelům akci nedoporučil
Slovní zhodnocení:
Hotel se nám nelíbil. Sice nám recepční vyšla vstříct v úschově zavazadel a včasném ubytování, ale to bylo tak vše. Již při vstupu do hotelu je všudypřítomný smrad z kouření z baru ve vstupní hale. Snídaně chutná a dostatečná, ale možnost mít psy u snídaně je nepochopitelná. Pokoj průměrný. I přes naše opakované upozornění byla celou dobu nefunkční TV. Povlečení čisté, ale staré se stopami rzi a místy děravé. WC nevětratelné a ani spray proti zápachu nebyl k dispozici. Na pokoji nefunkční trezor.
16.10.2016 15:31
Recenze „Hotel Mědínek Old Town***“ pro akci „3denní relaxační pobyt v hotelu Mědínek pro dva“: 39340
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Hotel je dost starý, ale čistý. Na pokoji u radiátoru vytekla voda a opadává omítka. U snídaní by mělo být více personálu, jeden člověk to opravdu při tom množství nedává. Prohlídka města byla moc fajn, průvodkyně jsou příjemné pohodářky. K obědu jen to, že se dal sníst, ale nebylo to nic ohromujícího. Polévka studená (z pytlíku, rozvařené nudle). Chyběla slibovaná karafa s vodou.
1

Ukončené akce klienta

3denní relaxační pobyt v hotelu Mědínek pro dva
Hotel Mědínek Old Town***