Recenze - Hotel Kupec

Upozornit na slevy tohoto zařízení

Zpět na recenze

ověřeno zákazníky Hotel Kupec
Celkové hodnocení akcí: 4
100% doporučuje (3 hodnocení)

KUPEC FRYMBURK s.r.o.
IČ 25162934
Frymburk 181
Frymburk 38279 CZ
www.hotel-lipno.cz
777213314 777213313
info@hotelkupec.cz

Hotel Kupec

Tříhvězdičkový Hotel Kupec leží přímo u cyklostezky a inline dráhy. Alpskou architekturou věrohodně připomíná koncepci horského hotelu – naleznete zde dřevem provoněný interiér a útulné pokoje. Architektura hotelu a romantický výhled na Lipno v kombinaci s vysokým standardem kvality služeb vás jistě přímo okouzlí.

Hotel nabízí ubytování ve 2, 3, 4 nebo pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitem a bezdrátovým wi-fi připojením. Z pokojů je krásný výhled nejen na přehradu, ale také na zalesněné šumavské vrcholky hor.

Za příplatek se můžete nechat ubytovat i v nádherném romantickém apartmánu s balkonem a vířivkou.

Hotel Kupec je ideálním místem pro aktivní i odpočinkovou letní dovolenou na břehu „Českého moře". Přímo kolem hotelu vede cyklostezka a 80 m od hotelu je příjemná pláž. V hotelu je uzamykatelná úschovna kol. A nově i hřiště pro děti!!

V docházkové vzdálenosti od hotelu se nachází rozsáhlé wellness centrum s akvaparkem, vířivkou, saunou, solnou jeskyní a dalšími službami, kde spolehlivě dobijete baterky po náročném dni.

Restaurace je samozřejmě plně klimatizovaná, rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část a je rozšířena o originální terasu. Místní kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Celkovou atmosféru restaurantu doprovází otevřený rožeň, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků.


Zákazníci hodnotí „Hotel Kupec“

22.7.2015 13:31
Recenze „Hotel Kupec“ pro akci „pobyt pro 1 osobu s polopenzí v hotelu Kupec***“: 32347
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Měli jsme zaplacený týdenní pobyt s polopenzí - samotná cena byla dost vysoká, takže jsme čekali i vyšší standard. Na hotel a lidi nemohu říct ani slovo, jen člověk, který nás ubytovával měl hlavně na srdci nám sdělit, jak je důležité, abychom se nemotali mezi hosty, kteří platí (zatímco my už máme zaplaceno). Bohužel právě zaplacené věci dopadly katastrofálně. Počínaje snídaní: studené nápoje byly buď z prášku (tang či něco podobného) nebo velmi levné šťávy- čekala bych alespoň ředěný džus. Nedalo se pít. Káva z laciného automatu byla ještě horší. Třetí den došla a až 4. den ji doplnili opět za něco, co snad ani nebyla káva - takže obecně nápoje velmi špatné. Samotná snídaně průměrná (až na slepené křupky a občas den starý chleba). V ceně byla i odpolední káva s dezerty (pokud káva ráno došla, odpoledne opět nebyla)... První den bublanina, druhý den cheescake (dobrý), další 5 dnů opět ta samá bublanina - nikdo tam už pro jistotu nechodil, protože bublanina byla očividně několik dní stará. Večeře - ačkoli je hotel hezký, personál příjemný a okolí také příjemné, pokud mi někdo naservíruje k večeři jídlo v hodnotě 50,-Kč bez pití (pivo stálo v hotelu 42,-Kč), je to opravdu ostuda... Večeři Vám nandavá pověřená osoba, takže se Vás bez problémů (ačkoli Vám je 40 a jste chlap), zeptá, zda chcete dva nebo tři knedlíky-patičky/tedy to, co normálním hostům nedají (to je porce snad pro pětileté dítě...). Jídla k večeři byla typu: špagety, vepřový bok (2x), rizoto, solamylová čína, segedín a cosi, co stihlo vždycky dojít, když přišla druhá vlna večeří, takže ti, co museli chodit až v 19.00 už výběr prakticky neměli... Nevím, možná jsme rozhýčkaní, ale v životě by mne nenapadlo, že budu mít problém s jídlem... opravdu jsme se na jídlo v restauraci netěšili... Porce a celkově jídlo, které vařili pro hosty z okolí, bylo úúúúplně jiné!!! v odpovídající ceně a věřím, že lidem, kteří přijdou do restaurace pouze na jídlo a nebudou zde ubytovaní, se restaurace bude zamlouvat. Wifi ve druhém patře nefungovala, signál telefonu skoro žádný. A ačkoli hotel nabízí bazének, jedná se o rybníček s vodou studenou jako led, vlezli do ní jen odvážní - pan majitel a víc nevím. Ještě bychom dodali, že pokoj, který stal 1.590,-Kč na noc bez snídaně byl velmi tmavý a uklízečka ho za 7 dní navštívila 2x - dva dny po sobě (pouze ustala již ustlané postele, ani koš nevynesla, ručníky nevyměnila). Nevím přesně, co u nás tedy dělala... Za mě: NIKDY VÍCE
27.7.2015 12:14
Reakce poskytovatele slevy
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. V případě nahromadění většího množství negativních komentářů budeme situaci s hotelem řešit. V současné chvíli je ale hodnocení velice pozitivní. S pozdravem Slever.cz
17.4.2015 10:39
Recenze „Hotel Kupec“ pro akci „pobyt pro 1 osobu s polopenzí v hotelu Kupec***“: 32347
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Hotel zatím hodnotiti nemohu,ale k poskytovateli slevy mám velkou výhradu. Nezveřejňujte tabulku s volnými termíny,které nemáte ničím podloženy. Proto dávám jen 2 hvězdičky. Pobyt jsme koupili právě kvůli volnému termínu na konci června a pak jsem byl nemile překvapen,že hotel je koncem června již obsazen.
23.10.2014 19:18
Recenze „Hotel Kupec“ pro akci „aktivní dovolená na Lipně v Hotelu Kupec“: 32347
Zákazník by doporučil akci svým přátelům
Slovní zhodnocení:
Bylo to super :)
1

Ukončené akce klienta

pobyt pro 1 osobu s polopenzí v hotelu Kupec***
Hotel Kupec
aktivní dovolená na Lipně v Hotelu Kupec